SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Mērsraga novada dome

bullet

SIA "Mērsraga ūdens"

bullet

Mērsraga ostas pārvalde

bullet

Izglītības iestādes

bullet

Kultūras iestādes

bullet

Informācijas centrs

bullet

Pašvaldības policija

bullet

Bāriņtiesa 

bullet

Sociālais dienests 

bullet

Brīvā laika pavadīšanas centrs

 

 

 

Iestādes

 
bullet

Izglītības iestādes

 

Mērsraga vidusskola

Skolas iela 8, Mērsrags,
Mērsraga novads,
LV-3284
Tel/fax: 63237841 (administrācija)
Mob.tel 29143015
e-pasts: vidusskola@mersrags.lv


 

 

bullet

Jaunumi un aktualitātes

bullet

Pasākumi

bullet

Pašpārvalde

bullet

Avīze

bullet

Vēsture

bullet

Absolventi

bullet

Fotogalerija

bullet

Autobusa kursēšanas laiki

bullet

Mācību stundu zvani

Pašpārvalde

 

 Mini Forums „Jaunieši” Talsos.

 

  Š.g. 12. martā notika MINI FORUMS Talsos. No Mērsraga vidusskolas MINI FORUMU apmeklēja Ilze Bervalde un Linda Krūmiņa. Pēc mūsu domām forums bija izdevies, un bija interesanti piedalīties šāda veida pasākumā. Kad aizbraucām ,mūs uzņēma ļoti laipni, izvēlējāmies tēmu, kuru vēlētos izskatīt šajā forumā, un tad sākām grupu darbu. Izvēlētajā tēmā, kuru katrs bija izvēlējies, bija jāatzīmē savi plusi un savi mīnusi, un pēc tam mīnusi jāpārvērš par plusiem. Tad prezentējām savu paveikto darbu citiem jauniešiem un foruma organizētājiem. Šajā forumā tika izskatītas dažādas tēmas saistībā ar jauniešiem , jauniešu interesēm, jauniešu brīvo laiku u.c. Mēs esam apmierinātas, ka tikām aicinātas uz šo pasākumu.

28.03.2011

ZIEMAS SPORTA SPĒLES TALSOS

 

  17.februārī pašpārvaldes meitenes devās uz ziemas sporta spēlēm, lai pierādītu savu prasmi strādāt un cīnīties komandā. Sporta spēles notika lielveikala Maxima XX stāvvietā. Bija ieradušās 9 komandas no Rojas ,Talsu ,Mērsraga un Dundagas novadiem.

Kā jau ziemā, visas spēles bija saistītas ar ziemu, sniegu. Tā kā bija 9 komandas, bija arī 9 uzdevumi. Bija no sniega jāizveido oriģināls kaķis, bija jādzied dziesma saistībā ar ziemu,un jāizdomā kustības, bija jāiet ar aizsietām acīm un jāuzticas vienam no komandas biedriem, kurš rādīja ceļu, un vēl dažādi uzdevumi...

Kad visas komandas bija izpildījušas visus uzdevumus, dalībnieki varēja cienāties ar karstu buljona zupu un grauzdiņiem.

Bija arī apbalvošana. Diemžēl, netikām pirmajā trijniekā, bet tas taču nekas. Prieks bija par to, ka bija tāda iespēja piedalīties šādās sporta spēlēs. J

Justīne Štauere.

16.03.2011.

VALENTĪDIENA

“Es vienmēr būšu pusceļā uz tevi,

Jo mīlestības ceļam gala nav.”

                                      (Vizma Belševica)

  Šī gada 11.februārī mūsu skolā notika Valentīndienas pasākums. Kā jau zināms, šī ir visu mīlētāju diena. Šajā dienā mēs varējām pamīļoties mīlestības stūrītī, atstāt savus parakstus uz lielās sirds, piedalīties dažādās aktivitātēs un fotografēties mīlestības stūrītī. Visus, kas ienāca šajā dienā pa Mērsraga vidusskolas durvīm, sagaidīja mīlestība. Katram ,kas ienāca skolā, tika dāvāta sirsniņa, kuru viņš visu dienu turēja pie sevis. Protams, pa radiomikrofonu bija dzirdamas mīlestības dziesmas, lai radītu jaukāku atmosfēru skolā. Mums bija paparaci, kurš uzņēma  „pārīšu bildes”. Valentīna dienā varēja novērtēt labāko pārīti. Notika arī labākā pārīša apbalvošana. Šo godu par labāko pārīti saņēma skolotāja Aija Misiķe un Rimants Čivželis. Vairums bija izvēlējies tieši viņus kā saderīgāko pārīti.

Mēs, pašpārvalde, ļoti ceram, ka šī diena skolā jums palika atmiņā, jo mēs vēlējāmies jums viņu padarīt – NEAIZMIRSTAMU!

Linda Krūmiņa.

16.03.2011.

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011-2015