SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

 

PII Dārta ziņas

 

Dārtas bišu stropā iezummē pavasari

 

Ar mazi lieliem soļiem ir atnācis pavasaris. Tas ir laiks, kad no ziemas miega mostas dzīvnieki un no zemes savu skaistumu rādīt steidz dažādi pavasara ziedi. Arī bitītes ir pamodušās un bija ieradušās pie mums „Dārtā”, lai iezumminātu pavasari. To palīdzēt steidza arī bērni ar savām ģimenēm „Bišu stropa dziesmās”. Tika dziedāts gan par  ģimenes mīlestību tik stipru kā “piešūta podziņa”, gan puteklīšiem un protams arīpar dzīvi pie jūras. Neizpalika arī ansambļa sagatavotā dziesmiņa. Zummētāji ar savām balstiņām sazummēja ne tikai pavasari, bet arī lāci, kurš ir pamodies no lielā ziemas miega. Tas mūs veda jautrā rotaļā un bija sarūpējis dažādus saldumus un kārumus „Bišu stropa dziesmas” dalībniekiem. Mēs jau zinām, ka lācis pats ir liels saldummīlis, bet šim pasākumam viņš bija gatavojies, un lai arī cik ļoti pats vēlējās notiesāt tos, tomēr to nedarīja. Kad visi saldumi bija izdalīti, lācis saņēma neviltotu prieku par skanīgo zummēšanu.

Mīļš Paldies par atsaucību vecākiem, viņu ģimenes locekļiem un draugiem: Gundegai un Laurim Karlsoniem, Anitai un Jānim Bulim, Ivetai un Jānim Sideriem un lielajām māsām, Sindijai un Atim Kundziņiem, Sintijai Freimanei –Grīnbergai un kaimiņu meitenei Justīnei, Ievai un Igoram Garbaļdeviem, māsām Evai un Alisei, Lienei Birnei un Eināram Auniņam, Jevgeņijai Ozoliņai-Ķevlei un Alvim Ķevlim, kas atbalstīja savus bērnus dziesmotā pasākumā.

Lielu Paldies sakām pasākuma sponsoriem: ziedu kioska “Š.Tims”meitenēm un personīgi Aijai, kā arī SIA “Remaks L” īpašniekiem Gitai un Marekam par sarūpētajiem saldumiem.

                                                                  

                                                             

    <<Fotogalerija>>

 

 

 

 

   Skanīgu pavasari vēlot “Sprīdīšu ”grupas

                                                                                             audzinātāja Kr.Veinberga

                                                                                                                                      31.03.2016.

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2016