SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

 

PII Dārta ziņas

 

„Zīļuki” jau ar vienu soli vasarā

 

Liela vēja ātrumā ir pagājis mācību gads un klāt ir vasara. Viens mācību gads ir pavadīts kopā ar šiem bērniņiem, kuri atnāca uz „Zīļuku” grupiņu rudenī. Bērni - katrs ar savu raksturu, katrs ar savu pieredzi, no dažādām ģimenēm, sabira mūsu grupiņā, kā mazas krāsainas podziņas lādītē.

Kopā mums šis gads ir bijis dažādiem notikumiem bagāts – svinējām gadskārtu svētkus – Miķeļus – kopā ar diviem nerātniem zaķiem un saimnieci. Mārtiņos ieradās gailis ar savu sievu vistu. Ziemassvētkos mēs pārtapām par zaķēnu un vāverēnu ģimeni, Lieldienās visiem bērniem bija jāiet uz zaķa skolu. Svarīgs notikums mūsu bērnudārzā ir Dārtas vārda diena, kura šogad notika džungļos un mēs visi bijām džungļu iemītnieki. Joku dienā, ieradās klauni ar saviem jokiem, bet ģimenes dienā, bērni savus vecākus priecēja ar pašu sagatavotu koncertu un mīļām dāvaniņām.

Kā jau katru gadu pie mums viesojās dažādi mākslinieki, kuri bērnus priecēja ar leļļu teātri, koncertiem, bija ieradušies pat burvju mākslinieki. Mēs “Zīļuki” kopā ar „Sprīdīšu” grupiņu, bijām aizbraukuši uz diviem teātriem Talsos – „Pifs” un Rojā „Minjoni”.

Bērniem prieku sagādā katri svētki un teātra vai koncerta apmeklējums, un mēs esam priecīgi par to, ka ir šie mākslinieki, kuri par mazu naudiņu brauc pie mums ciemos un sagādā bērniem prieku.

Šogad „Zīļuki”, kā jau katru gadu, piedalījās „Mazo lasītāju žūrijā”. Mēs lasījām un bērni vērtēja dažādas bērnu grāmatiņas, bet pēc tam tikām uzaicināti uz nobeiguma pasākumu Talsos, kurā tika prezentētas šīs grāmatas. Pēc šī pasākuma visi „Zīļuku” bērni kļuva par lieliem grāmatu lasītājiem. Mēs apmeklējam bibliotēku un ļoti cenšamies iemācīties lasīt, jo grāmatās var uzzināt daudz ko interesantu, un vēl mēs gribam ļoti iet uz skolu.

Šogad uz skolu ies mūsu tuvākie draugi „Sprīdīši”, un mēs dosimies viņus apsveikt izlaidumā. Bet arī mūsu grupiņā, būs gada nobeiguma pasākums un diplomi par cītīgu darbu visa gada garumā.

Bērnudārzā „Dārta” esmu nostrādājusi 8 mācību gadus, ne reizi es neesmu nožēlojusi, ka esmu izvēlējusies profesiju – skolotājs. Ja reizēm ir slikts noskaņojums, tad atnākot uz darbu, redzot bērnu smaidus un, ja ap kaklu apvijas mazas mīļas rokas, tad noskaņojums mainās pa 180.

 

Savākt - šīs mazās podziņas –

pelēkas un baltas

Strīpainas un violetas

Salikt kaudzē un apbrīnot ilgi

Tā kā dārgumus retus

Tā kā bērnam spēlēties ilgi

Un no plaukstas plaukstā tos bērt

Un piepeši saprast- viss, kas bijis

Bijis šo podziņu vērts...

 

                    

<<Fotogalerija>>

 

   Siltu un jauku vasaru vēlot audzinātāja Sarmīte

                                                                                                                                        30.05.2016.

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2016