SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

Aktualitātes

 

Vokālā pedagoga Marikas Gavronas un pianistu klases pedagoģes Ingunas Grīnvaldes audzēkņu koncerts „Jau gaisā smaržo pavasars!”

 

Ieskandinot tik lēni tuvojošos pavasari, 22.martā Mērsraga Tautas namu pieskandināja Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.  Šāds koncerts tika organizēts, lai ikviens audzēknis varētu izbaudīt, ka uzstāšanās uz lielākas skatuves ir pavisam kas cits, kas muzicēt klasē, kur tevi klausās tikai pedagogs. Kā zināms, lielajos semestru noslēguma koncertos, ne viemēr visiem ir iespēja uzstāties. Līdz ar to, šis koncerts notika šaurā klausītāju lokā, kas bija paši tuvākie ģimenes locekļi, draugi un, protams, arī pedagogi.

Koncerts iesākās ar putnu čivināšanu un tam cauri vijās dažādas pavasara noskaņas, kaut arī ārā vēl jūtams manāms dzestrums. Lai īpaši būtu sajūtama koncerta pavasara noskaņa, mūsu skolas direktore Alita Ozoliņa un mākslas pedagoģe Līga Birznieca izgatavoja skaistas dekorācija un noformēja Tautas nama skatuvi. Milzīgs paldies viņām par to! Radot šo brīnišķīgo atmosfēru, katrs audzēknis pavasari varēja izdziedāt un  izspēlēt cik labi vien spēja. Kā koncerta vadītājai, man bija prieks par vecāku un citu klausītāju smaidošām sejām, kas liecināja, ka bērnu muzicēšana aizkustina un sagādā prieku! Savukārt, man kā pedagogam ir prieks par katru audzēkni, kurš mācās muzicēt, ieklausās pedagogā un aug savās prasmēs, īpaši par saviem audzēkņiem! Kopā mēs varam, darām, augam!

 

Uz tikšanos nākamajā koncetā!

 

 

<Fotogalerija>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas

vokālais pedagogs

Marika Gavrona

29.03.2016.

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2016