SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

Aktualitātes

 

Konkurss Saldū

 

9. martā Saldū notika XI Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss un kā vienmēr mūs laipni sagaidīja Saldus Mūzikas skolas direktors Artūrs Maculēvičs un ierādīja mēģinājuma telpas.

Konkursā piedalījās jaunie flautisti no Liepājas, Tukuma, Kuldīgas, Ugāles, Talsiem, Engures, Grobiņas, Nīcas un Možeiķiem. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja Laura Rolanda Indruškeviča un viņai nācās sacensties savā vecuma grupā ar 12 flautistiem.

Prieks par Lauru, jo neskatoties uz pietiekami grūto programmu, viņa izcēlās ar tehniski labu un muzikālu spēli, kam pamatā liels, sistemātisks, mērķtiecīgs darbs, izstrādājot katru motīvu un frāzi.

Saņēmu arī daudz labu vārdu no pārējo skolu skolotājām. Konkursā iegūtais atzinības raksts ir labs sākums, tagad tikai turpināt un neatslābt.

Liels paldies mūsu koncertmeistarei Ingunai un Lauras mammai Ilzei par atbalstu un līdzi jušanu. Par transportu paldies Mērsraga novada pašvaldībai un izpilddirektorei A. Kreicbergai.

Šādam konkursam ir nozīmīga loma jauno mūziķu attīstībā un radošo spēju atklāšanā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flautas spēles skolotāja

Juta Frēliha

21.03.2016.

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2016