SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

 

PII Dārta ziņas

 

Sportojam ar prieku sporta spēlēs Talsos

 

Kā ierasts, katru gadu visi topošie skolnieki (6-7 g. v. bērni) pulcējās Talsu sporta hallē, lai piedalītos pavasara sporta spēlēs, apliecinātu savu varēšanu un spējas dažādās sporta disciplīnās un stafetēs, kuras izvietojās 11 stacijās, bet vienā no tām bija iespēja “atvilkt elpu” un izveidot kopīgu grupas foto.

Šajā reizē visus mazos sportistus sagaidīja lieliskais, nepārspējamais un enerģiskais Blīkšķu Bannijs ar savu zaķu brigādi – tiesnešu komandu un kolorītais misters Doks – Talsu novada domes priekšsēdētāja personā. Katras iestādes grupa veltīja sportisku uzsaucienu sveicienam visiem spēļu  dalībniekiem un dāvāja sagatavotu velti burkāna formā pašam pasākuma vadītājam B.Bannijam, kurš izrādījās nebija savtīgs, bet dāsni atdeva visu dāvinājumu Pastendes PII “Ķipars” komandai, lai sveiktu iestādi apaļajā jubilejā.

Vēl tikai iesildīšanās vingrinājumi lustīgas dejas ritmos B.Bannija vadībā un tad aizrautīgās rotaļspēles  gāja vaļā, piepildot lielo sporta zāli ar neizmērojamu kustību prieku un krāšņām sajūtām.

Sprīdīšu grupas bērniem tas bija azartisks piedzīvojums, kurā netrūka sportisks gars,  spilgtas emocijas un patiess prieks par saturīgi pavadītu laiku kopā ar tādiem pašiem aizrautīgiem censoņiem. Gandarījums arī par saņemto balvu – spožu kausu, spēka stiprinājuma velti un vērtīgu grāmatu komplektu. Pasākuma gaitu un norisi varat vērot foto galerijā.

Paldies sakām pasākuma organizatoriem, sponsoriem, atbalstītājiem u. c. labvēļiem.

                                                                              

      <<Fotogalerija>>

 

 

 

     Sporta skolotāja Lilita

                                                                                                                                      12.04.2016.

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2016