SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 
bullet Sports Mērsraga novadā
bullet

Sporta jaunumi

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Florbols

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

 

Mērsraga novada sporta dzīves jaunumi

 

 

Talsu novada sporta spēles otro gadu pēc kārtas uzvar Mērsrags

 

4. jūnijā Valdemārpilī pie Sasmakas ezera notika Talsu novada sporta spēļu noslēguma – vasaras posms. Talsu novada sporta spēlēs piedalās labākie sportisti no Talsu novada pārvaldēm , kā arī uzaicināti blakus novadi – Rojas, Dundagas un Mērsraga novadi. Sporta spēles sadalītas divos posmos – ziemas posmā un vasaras posmā.

Ziemas posmā Mērsraga komanda izcīnīja pirmo vietu un pirms vasaras posma saglabāja labas izredzes uzvarēt arī visa gada kopvērtējumā.

Pirmie sacensības jau 29.05. atklāja makšķernieki – Mērsraga komandu pārstāvēja Oskars Apsītis, Andis Pērkons, Andris Žurakovskis. Sasummējot kopā visu makšķernieku iespēto Mērsraga komanda piektajā vietā.

Kamēr makšķernieki cīnījās ar zivīm, Mērsraga futbola izlase ierodas Laidzē, lai pierādītu savu spēku futbola laukumos. Komanda pēc iepriekšēja gada neveiksmes finālā iegūstot sudrabu, šogad apņēmusies izcīnīt zelta medaļas. Grupu turnīrā spēlējam bez zaudējumiem. Tas pēc grupu spēlēm, dod pirmo vietu grupā un salīdzinoši labas izredzes uz labu rezultātu, izslēgšanas spēlēs pieveicot vienu pretinieku aiz otra aizcīnāmies līdz finālam, kur pēc bezvārtu neizšķirta pēcspēles sitienos pierādām savu  pārākumu un  izcīnām zelta medaļas. Mērsraga komandā spēlēja Jānis Indruškevičs, Valts Rožkalns, Jānis Bervalds, Kristers Dakstiņš, Jānis Nīmanis, Mārcis Krikauskis, Normunds Baņģis un Oskars Sproģis.

4. jūnijā Valdemārpilī sacensības sākas ar atklāšanas parādi.

Pēc atklāšanas parādes, svinīgajām uzrunām un laba vēlējumiem sākas cīņas basketbola un volejbola laukumos, kā arī sāk startēt ģimeņu stafetes un veiklības stafete.

Godalgotajā  trešajā vietā 1. grupā ģimeņu stafetēs ierindojās Ķevļu ģimene.(Alvis, Jevgeņija, Elvis un Marta).

Ģimeņu stafetēs pirmo vietu 5. grupā un  trešo vietu 2. grupā izcīna Indruškeviču ģimene (Ivars, Ilze, Līga, Laura).

Vēl Mērsragu pārstāvēja Matrožu ģimene, Jansonu ģimene un Krūkliņu ģimene. Ģimeņu stafetes kopvērtējumā Mērsraga novadam trešā vieta.

Pirms ģimeņu stafetēm starts tiek dots veiklības stafetei, kurā izpildot dažādus elementus jāveic sarežģīta distance. Labākie, veiklākie un ātrākie ir Mērsraga komanda mūsējie 1. vietā – Betija Līcīte, Kerija Grudkina, Rolands Indruškevičs, Valts Rožkalns, Jānis Indruškevičs un Jānis Nīmanis.

Sacensības turpinās sporta spēlēs un pentangā, kur Mērsraga komandas cīnās ar mainīgām sekmēm un paralēli savas cīņas vieglatlētikas sektoros uzsāk vieglatlēti.

Mērsradznieki atkal ir vieni no labākajiem un plūc laurus 60 metru sprintā: trešā vieta Madarai Baklušinai.

Tāllēkšanā trešā vieta Jānim Kuklim.

500 metros sievietēm un 1000 metros vīriešiem Mērsradznieki sekojošās vietās : Otrā vieta Amandai Janbergai un  Aigaram Gūtšmitam, trešā vieta Madarai Baklušinai un Zanei Alkšbirzei.

Vieglatlētikas stafetē  6x60 metri Mērsraga komanda parādot izcilu rezultātu izcīna pirmo vietu – komandā startēja Madara Baklušina, Betija Līcīte, Amanda Janberga, Rolands Indruškevičs, Edgars Jansons un Valts Rožkalns.

Otrā vieta Mērsragam arī tāllēkšanas stafetē, kur mūsējos pārstāvēja Madara Baklušina, Betija Līcīte, Zane Alkšbirze, Aigars Gūtšmits, Rūdolfs Ozoliņš un Jānis Kuklis.

Cīņas beigušās jau basketbola un volejbola laukumos, kur sīvās un saspringtās cīņās, kur rezultāts izšķiras tikai spēles galotnēs, Mērsradznieki tomēr nespēj pietuvoties goda pjedestālam.

Sacensības noslēdzas ar atraktīvo smagās automašīnas stumšanu. Mērsraga novads izlozē astoto starta numuru un vīri ( Uldis Zaļkalns, Rūdolfs Ozoliņš, Jānis Indruškevičs un Krišjānis Reinfelds) savu darbu izdara godam uzstādot labu laiku, kas tomēr beigās tiek pārspēts.

Sasummējot visus sporta veidus Mērsraga komanda vasaras kopvērtējumā izcīnījusi augsto ceturto vietu par vienu punktu atpaliekot no trešās vietas, bet gada kopvērtējumā jau otro gadu pēc kārtas labākie sportisti dzīvo Mērsraga novadā – pirmā vieta Mērsraga novadam!!!!!

Paldies visiem Mērsraga izlases dalībniekiem, kas startēja gan ziemas, gan vasaras posmā. Paldies arī līdzjutējiem, atbalstītājiem. Šis panākums ir mūsu visu kopīgā darba rezultāts. Tiksimies nākošajās 2017. gada sporta spēlēs ar mērķi trešo gadu pēc kārtas izcīnīt labākās komandas titulu.

 

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

07.06.2016.

 

Sporta metodiķis

Ivars Indruškevičs
Mērsraga vidusskola - sporta kabinets.

Tel. 26455993

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2016