SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

Aktualitātes

 

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss – festivāls Nīcā

 

23. martā Nīcas kultūras nama Baltajā zālē notika mazo kameransambļu konkurss. Konkursā piedalījās ansambļi no daudzām Latvijas mūzikas skolām.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolu konkursā pārstāvēja 2. flautas spēles klases ansamblis – Laura Rolanda Indruškeviča, Viktorija Poremska un Krists Brinkmanis. Ansamblis spēlēja pārliecinoši, tehniski labi un muzikāli. Liels gandarījums par iegūto 3. vietu gan skolotājai, gan audzēkņiem. Paldies, Lauras mammai, Viktorijas omītei un Krista mammai par skaistajiem tērpiem.

Paldies Mērsraga pašvaldībai par atvēlēto transportu un mūsu šoferītim Jānim Kaļiņičenko, kurš mūs vēlā vakarā visus aizveda mājās.

 

Flautas spēles skolotāja

Juta Frēliha

 

 

 

 

 

 

Manas izjūtas Nīcā

23. martā mūsu flautas ansamblis un skolotāja Juta devāmies uz Nīcu, lai piedalītos mazo kameransambļu konkursā. Ceļš bija diezgan tāls, taču noguruši nebijām. Dalībnieku bija daudz. Biju mazliet uztraucies, bet blakām bija meitenes no ansambļa, tāpēc jutos drošāk. Biju priecīgs par 3. vietu, bet tā bija pieredze, jo tas bija mūsu pirmais konkurss. 

Krists Brinkmanis

 

Es no šī konkursa ieguvu vēlmi sadarboties. Es jutos ļoti labi, jo bija patīkami klausīties citus ansambļus, un iepazīties ar citiem mūzikas instrumentiem. Piemēram, kokli, saksofonu un akordeonu. Es biju pārsteigta, ka dabūjām 3. vietu, bet uzskatu, ka šī bija mums godīgi nopelnīta balva.

Laura

 

Es no šī konkursa ieguvu pacietību, sadarbošanos. Konkursa laikā es ļoti uztraucos. Kad mums pateica, ka mēs ieguvām 3. vietu, es jutos patīkami pārsteigta. Mums bija jābrauc arī vairākas reizes ar liftu un es ar Lauru visu laiku smējāmies. Mums bija iedota iespēja dzirdēt citus mūzikas instrumentus, piemēram, kokle, bungas, akordeons, ģitāra un saksofons.  

Vika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.04.2016.

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2016