SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

 

PII Dārta ziņas

 

Bērnam laimīga ik diena

 

Kā ik gadu 1. jūnijs ir Starptautiskā bērnu aizsardzības diena un pirmā skolēnu vasaras brīvlaika diena, kad pieaugušos vēlreiz aicina aizdomāties par to, kādu pasauli veidojam un ko varam darīt, lai katra maza dvēselīte augtu drošā un siltā vidē. Sagaidot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, tā mērķis ir ļaut mums - pieaugušajiem saskatīt sava bērna, jaunieša - jūtu pasauli. Šai svētku dienai  jākļūst par drošo ikdienu.

Tā arī Dārtas Klauni Tips un Tops 1.jūnija bērnu svētkos sarīkoja prieka, kustību un radošu aktivitāšu uzdevumus, lai bērni kopā ar saviem vecākiem jautri pavadītu vienu pēcpusdienu savādāk nekā ierasts. Pasākuma laikā bija vērojams, ka vecākiem pat vairāk patīk veikt dažādos tematiskos uzdevumus un bērniem aizraujoši ar interesi skatīties kā mamma vai tētis spēlējas. Tas bija tik laimīgi kā pasakā... 

Bet, lai bērnu vasara būtu pilnvērtīgi piepildīta, tad kopā ar vecāku līdzdalību siltajos vakaros kopā ar savu bērnu var kopīgi veikt kādu radošu darbību - rakstīt vēstuli, pasaku, stāstu, pārdomu darbu, dzejoli- savu pasauli es redzu (baltu, sarkanu, melnu, zaļu u.c.-izvēlies vienu krāsu un atklāj to); mana pasaka (sacerēt savu pasaku.); es ikdienā justos drošāk, ja...mana sapņu zeme; ko es varētu darīt, lai mans bērns justos droši. Tā mēs radām bērniem no ikdienas steigas nesteidzīgu vidi un bērns jūt, ka tuvumā blakus ir siltums, mīļums un drošība.

Lai vecākiem paklausīgi bērni un bērniem gādīgi vecāki – lai mājās valda saticība un prieka mirkļi ar smieklu salūtu.

                                                                                   

                             

<<Fotogalerija>>

 

Bērnu laimīgos foto mirkļus ķēra

                                                                                           PII “Dārta” vadītāja L.Štāle

                                                                                                                                        02.06.2016.

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2016