SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrismsMērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

 

 

 

 

 
bullet Sports Mērsraga novadā
bullet

Sporta pasākumi

 

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

bullet

2011.gada kopsavilkums

bullet

2010.gada kopsavilkums

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

Mērsraga novada sporta dzīves jaunumi

 

 

Mērsraga kausa izcīņa basketbola mīnusos!

 

2011. gada kausa izcīņai basketbola mīnusos dalību pieteica divpadsmit kausa pretendenti. Sacensībās startēja divas sievietes un desmit vīri. Pēc pirmās kārtas vadībā izvirzās Aigars Gūtšmits ( kas vadību saglabās līdz pat sacensību beigām), otrais Mārtiņš Ozols, bet trešajā vietā Artūrs Linde. Otrajā posmā visprecīzākais ir Imants Erkens, otrajā vietā Aigars Gūtšmits, bet trešo vietu izcīna Mārtiņš Ozols. Neveiksmīgs otrais posms izvēršas Artūram Lindem, kuram tikai desmitā vieta. Trešajā posmā izšķiras, kurš tiks labākajā sešiniekā un varēs turpināt cīnu vēl trijos fināla posmos. Saspringtā un nervozā cīņā pirmais atkal Aigars Gūtšmits, otrajā vietā Artūrs Langenfelds tādējādi izcīnot sev vietu finālā, bet trešais Augusts Langenfelds. Augustam iegūtā trešā vieta gandrīz nodrošina vietu starp labākajiem sešiem metienu izpildītājiem, bet šoreiz tikai septītā vieta un jāpaliek ārpus fināla.

Un tā pēc trīs posmiem precīzākie seši ir Aigars Gūtšmits, Mārtiņš Ozols, Artūrs Grīva , Imants Erkens, Artūrs Langenfelds un Ivars Indruškevičs.

Izspēlējot vēl trīs fināla posmus par Mērsraga kausa ieguvēju un precīzāko basketbola metienu izpildītāju kļūst Aigars Gūtšmits, otrais Mārtiņš Ozols, bet trešais Artūrs Grīva.

Sievietēm pirmā Anete Grīva, sudrabs Santai Dremakovai. 

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

29.12.2011

 

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011