SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrismsMērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
bullet Sports Mērsraga novadā
bullet

Sporta pasākumi

 

    .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

 

Sporta aktualitātes Mērsraga novadā (ARHĪVS)

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

bullet

2011.gada kopsavilkums

bullet

2010.gada kopsavilkums

 

2011.gada Mērsraga novada čempioni un kausu ieguvēji

 

2011. gada sporta aktivitāšu sezona Mērsraga novadā ir noslēgusies. Oficiāli varu paziņot visus 2011. gada čempionus un kausu ieguvējus: /lasīt vairāk/ >>

29.12.2011.

Zolītes spēle!

 

Noslēgušās Mērsraga 2011. gada meistar-sacīkstes zolītes spēlē. Spēlētāji vesela gada garumā sacentās savā starpā, sacensības ir sadalītas četros posmos. Divi posmi ziemas, pavasara periodā un divi rudens, ziemas periodā. Sacensības notiek divas reizes mēnesī kafejnīcā „Kreses”. Pēdējā ceturtajā posmā uzvarēja Arvīds Moročko, otrais Artūrs Linde, bet trešais Artūrs Grīva. Šogad sasummējot visa gada rezultātus pirmajā vietā un Mērsraga 2011 gada Mērsraga čempionā titulu izcīnījis Arvīds Moročko, otrajā vietā Ivars Indruškevičs, bet trešais Jānis Bērziņš.  Gada labākais zolmanis un labākais solo Arvīds Moročko.

Visi Mērsraga zoles kluba dalībnieki cer uz kuplāku dalībnieku skaiti jaunajā 2012. gada sezonā. Sacensības notiek piektdienas vakaros!

29.12.2011.

Mērsraga meistarsacīkstes dambretē un šahā!

 

Noslēgušās Mērsraga novada 2011. gada meistarsacīkstes dambretē un šahā, kā arī Mērsraga rudens kausa izcīņa šahā un dambretē un Mērsraga rudens kausa 5 minūšu turnīra kausa izcīņa dambretē. Lai arī katrā no galda spēlēm ir daži entuazisti, ar nožēlu jāatzīst , ka šīs prāta spēles ar katru gadu zaudē savu popularitāti un apmeklējumu. Jāsecina vai nu mūsu sabiedrībai prāta paliek ar vien mazāk, vai arī mūsu ikdienu arvien vairāk aizņem citas vērtības, kā TV, dators un tt.

Dambretē visos trijos turnīros pirmais Ikars Žīgurs, otrais Jānis Sapels. Gada kopvērtējumā trešajā vietā Elans Arbidāns, bet rudens turnīros trešajā vietā Aldonis Langenfelds.

Šahā Mērsraga čempions Jānis Sapels, otrajā vietā Aldonis Bite, bet trešais Ikars Žīgurs.

Rudens kausā šahā pirmajā vietā Aldonis Bite, otrais Jānis Sapels., bet trešajā vietā Ikars Žīgurs.

29.12.2011.

Mērsraga kausa izcīņa basketbola mīnusos!

 

2011. gada kausa izcīņai basketbola mīnusos dalību pieteica divpadsmit kausa pretendenti. Sacensībās startēja divas sievietes un desmit vīri. Pēc pirmās kārtas vadībā izvirzās Aigars Gūtšmits ( kas vadību saglabās līdz pat sacensību beigām), otrais Mārtiņš Ozols, bet trešajā vietā Artūrs Linde. Otrajā posmā visprecīzākais ir Imants Erkens, otrajā vietā Aigars Gūtšmits, bet trešo vietu izcīna Mārtiņš Ozols  /lasīt vairāk/ >>

 

 

29.12.2011.

Karatē jaunumi

 

Š.g. 27. novembrī Saldū notika Kjokušinkai karatē „Saldus turnīrs”. Turnīrā piedalījās Kjokušinkai karatē klubi no Kandavas „Bušido”, Tukuma „Samurajs”, Saldus, Rīgas „Kalni”, Engures un Mērsraga, kā arī viesi no Ventspils IFK.

Mērsraga karatistiem šis bija pirmais turnīrs, taču neskatoties uz to, mājās braucām ar 10 medaļām.

 Saldus turnīrā no Mērsraga karatē kluba piedalījās: Deivids Lagzdiņš, Normunds Baņģis, Daniels Otmanis, Jānis Čaprovskis, Eldars Rožkalns, Toms Driņķis, Rihards Rožkalns, Mihaels Kedešs, Rolands Indruškevičs, Kārlis Brinkmanis, Tomass Ratnieks /lasīt vairāk/ >>

09.12.2011.

Novusa kauss!

 

Mērsraga vidusskolā 20. novembrī notika Mērsraga kausa izcīņa novusā. Pavisam pieteicās deviņi novusa spēlētāji. Astoņi vīrieši un viena sieviete. Spēlētāji tika sadalīti ar izlozes palīdzību divās apakšgrupās. Pēc apakšgrupu izspēlēm tika noskaidroti ceturtdaļfinālu pāri, kuros lieli pārsteigumi nenotika un uzvarēja pēc reitinga spēcīgākie novusa spēlētāji. Pēc visām cīņām trešajā vietā ierindojās Artūrs Linde, otrais Mārtiņš Ozols, bet kausa ieguvējs Andris Žurakovskis. Sieviešu konkurencē bez konkurences pirmajā vietā Anete Grīva.

26.11.2011.

Pirmā kausa izcīņa pokerā!

 

15.oktobrī kafejnīcā „Pie Mārītes” norisinājās Mērsraga novada pirmā kausa izcīņa pokerā. Jau labu laiku no Mērsraga iedzīvotājiem izskanēja priekšlikums, sevišķi no jauniešiem, sarīkot sacensības pasaulē tik populārajā spēlē pokerā. Tādēļ mazliet izbrīnīja ne sevišķi kuplais dalībnieku skaits, lai gan dalību mutiski bija solījuši gandrīz divdesmit pokera spēles cienītāji  /lasīt vairāk/ >>

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

18.10.2011

Mērsrags telpu futbola sezonu sāk ar uzvaru!

Talsu novada atklātajās meistarsacīkstēs telpu futbolā cīņas vēl nav sākušās, lai iesildītu komandas un lēnām pierastu no zālāja uz parketa segumiem Talsu halle rīkoja kausa izcīņu telpu futbolā. Protams, dalību pieteica arī Mērsraga futbolisti. Sākumā bija iecere startēt ar divām komandām, tomēr sacensību dienas rītā izrādījās, kā FK Mērsrags komandai pietrūkst spēlētāju un tika nolemts startēt ar vienu apvienoto komandu, kurā cīnījās gan Mērsraga trešās komandas futbolisti, gan arī pieredzes bagātāki spēlētāji. Rezultāts izdevās lielisks – turnīram beidzoties Mērsraga komanda ir pati labākā. Ievērības cienīgi ir tas kā Mērsraga komanda turnīra gaitā divas reizes apspēlēja Talsu novada pēdējo padsmits gadu neapšaubāmi labāko telpu futbola komandu Krauzers!!!

 

Mērsraga komandā spēlēja Valts Rožkalns, Jānis Bērziņš, Krišjānis Reinfelds, Dāvis Krikauskis, Jānis Indruškevičs, Rolands Indruškevičs, Rūdolfs Ozoliņš, Kristaps Limbergs un Oskars Sproģis!

Apsveicam futbolistus ar spožo uzvaru!

 

 

 

 

04.10.2011.

 

Latvijas čempioni nāk no Mērsraga !

 

Mērsraga spiningotāji atkal izcīnījuši paša augstākā kaluma medaļas un Latvijas čempionu godu spiningošanas divcīņā. Mērsraga komandā startēja Oskars Apsītis, Uldis Zutis, Viktors Sibiļevs un Pavels Sibiļevs. Atzīstamu snieguma parādīja arī Mērsraga otrās komandas dalībnieks Ainārs Pumpurs, kurš debitējot šāda līmeņa sacensībās ar pirmo piegājienu tika pie Latvijas sudraba individuālajā vērtējumā.

17. septembrī Mērsragā notika Latvijas čempionāts spiningošanas divcīņā. Vispirms visi dalībnieki pēc starta no makšķernieku bāzes "Bebri" spiningoja Engures ezerā, pēc tam krastā spēkojās mērķī mešanā Ārenberga mērķī.
Individuālajā vērtējumā pirmajā disciplīnā pēc 7 stundu darbošanās Engures ezerā labāko 7,18 kg smago lomu ( 5 līdakas un 7 asarus) uzrādīja vairākkārtīgais Latvijas čempions Jānis Strazdiņš. Viņam sekoja vietējie speciālisti no Mērsraga I komandas Uldis Zutis ar 4,23 kg un Oskars Apsītis ar 2,94 kg. Savukārt mērķī mešanā Ārenberga mērķī labākais rezultāts 88 punkti no iespējamiem 100 bija Egonam Simsonam no makšķernieku kluba "Pasaule". Divu disciplīnu kopvērtējumā kārtējo čempiona titulu izcīnīja Jānis Strazdiņš, 2. vietā palika mērsradznieks Ainārs Pumpurs, bet 3. vietā - Egons Simsons.
Komandu vērtējumā lielo komandu kausu izcīnīja Mērsraga I komanda, 2. vietā MK Pasaule, trešajā - komanda "Predators".

Ar sveicienu LMSF prezidents Jānis Stikuts un

Mērsraga novada domes sporta organizators Ivars Indruškevičs.

19.09.2011

Lielais Futbols!

 

Ar Latvijas Futbols federācijas atbalstu Mērsraga jauniešiem bija iespēja apmeklēt Latvijas un Grieķijas valstsvienības spēli futbolā. Lai gan Latvijas izlase jau zaudējusi izredzes pacīnīties par nokļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīrā, spēle izvērtas gana interesanta un saspringta. Latvijas izlasei izdevās pirmajai gūt vārtus un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:0 Latvijas labā. Otrajā puslaikā Grieķijas izlase pierādīja, ka ir favorīta lomā šajā spēlē un ar savu aktīvo spēli iespieda Latvijas izlases spēlētājus viņu laukuma pusē. Aktīvie Grieķu uzbrukumi vainagojās ar vārtu guvumu neilgi pirms spēles beigām. Grieķu futbolisti visas spēles gaitā ļoti emocionāli reaģēja uz tiesneša lēmumiem un spēles laikā tika parādītas arī dažas dzeltenās kartītes. Lai arī no Rīgas Mērsragā atgriezāmies vēlu naktī, visi bijām pozitīvu iespaidu pārņemti un gandarīti par iegūto iespēju klātienē vērot Latvijas labākos futbolistus. Paldies Mārcim Krikauskim par biļešu noorganizēšanu, Mērsraga novada domei par transportu un Guntim par pacietīgo mūsu vizināšanu. Nākošo lielo sporta pasākumu Rīgā plānots apmeklēt 19. septembrī, kad HK Dinamo Rīga tiksies ar sava iepriekšējā trenera Pana Šuplera vadīto Maskavas CSKA.

08.09.2011.

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

 

  3. septembrī laivu bāzē „Bebri” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2011- 3. noslēguma posmam.

  Līdzīgi, kā pirmajos posmos sacensību dalībnieki, bija nemainīgi daudz, pavisam 23 laivu ekipāžas. Dažas no lejasgala komandām nebija ieradušās, bet visas vadošās ekipāžas bija gatavas cīņai. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā  /lasīt vairāk/ >>

05.09.2011

Latvijas triumfs!

 

21. augustā, Mērsraga vidusskolas sporta laukumā Mērsraga novada svētku ietvaros un NATO Open Spirit ietvaros notika NATO karavīru sporta spēles. Sākotnēji tika paredzēts, ka sacensībās piedalīsies desmit valstu komandas un sacensības notiks četros sporta veidos – minifutbolā, pludmales volejbolā, virves vilkšanā un spēkavīru sacensību elementu stafetē. Laikam jau Mērsraga novada piedāvātā kultūras un izklaides programma un Mērsraga iedzīvotāju viesmīlība bija darījusi savu - tik ļoti nogurdinājusi dažu valstu jūrniekus, ka viņi svētdienas rītā nespēja ierasties sporta laukumā. Arī spēka vīru stafete pēdējā brīdī tika izņemta no programmas /lasīt vairāk/ >>

 

26.08.2011

Bez cīņas!

 

  Mērsraga kausa izcīņas trešais posms volejbolā noslēdzās bez intrigām un cīņas, jo bija pieteikusies tikai viena komanda „Grūžiņgals”. Vai nu pie vainas bija Mērsraga novada svētku svinēšanas nogurums, vai arī sliktie laika apstākļi, par to spriest pašiem volejbolistiem! Un tātad Mērsraga kausa izcīņa pludmales volejbolā ir noslēgusies un Mērsraga kausa ieguvēji 2011 ir „Delfīni -18”, kurā spēlēja Jurģis un Rūdolfs Ozoliņi, otrajā vietā – komanda „Grūžiņgals”(Krišjānis Reinfelds,Dāvis Krikauskis, Aigars Krikauskis), trešajā vietā komanda „Adidas” – Ivo Linde, Jānis Nīmanis, Oskars Ķevlis.

  Sieviešu konkurencē vienīgā komanda, kas pieteicās sacensībām- komanda „Meitenes” – Elita Grahoļska un Daiga Auziņa.

29.08.2011

Vasaras kauss noslēdzies!

  Noslēdzies Mērsraga vasaras kauss Dambretē un šahā un noskaidroti titula ieguvēji! Vasaras kausa izcīņa notiek četru mēnešu garumā – astoņās sacensību kārtās. Spēlētāji divreiz mēnesī tiekas Mērsraga vidusskolā un savā starpā izspēlē turnīru. Ieskaites punktus nes pieci labākie posmi. Apbēdina fakts, ka dambretes un šaha turnīros parasti redzamas vienas un tās pašas sejas un skaita ziņā neliels daudzums. Tādēļ vēlreiz aicinu dambretes un šaha pratējus neturēt sveci zem pūra atmest kautrību un doties tumšajos rudens, kā arī aukstajos ziemas vaļasbrīžos pierādīt savu varējumu.

  Un tātad dambretes vasaras kausa titula un Vasaras kausa 5 minūšu turnīra titula ieguvējs ir Ikars Žīgurs, otrais Jānis Sapels, bet trešajā vietā Artūrs Langenfelds.

Šaha vasaras turnīrā uzvar Gunārs Beltiņš, otrais Aldonis Bite, bet trešais Jānis Sapels.

Gaidām visus rudens un ziemas cīņās! Sacensības notiek Mērsraga vidusskolā katra mēneša pirmajā un trešajā svētdienā – sacensību sākums 10:00.

31.08.2011

Titulu aizstāv Raimonds!

 

  30.jūlijā Mērsraga vidusskolā notika Mērsraga kausa izcīņas galda tenisā piektais jubilejas turnīrs. Sacensības bija kupli apmeklētas un uz kausu sacensību sākumā cerīgi skatījās divdesmit divi vīri un četras sievietes.

  Sportisti pēc iepriekšējo gadu reitinga tika sadalīti četrās apakšgrupās, kurās izspēlēja grupu turnīru. Labākie trīs no katras grupas turpināja cīņu par medaļām, bet sportisti, kuriem todien neveicās turpināja cīņu par vietu sadalīšanu aiz pirmā divpatsmitnieka  /lasīt vairāk/ >>

Turnīra organizētājs Uldis Zutis un

01.08.2011

Ar pacietību var panākt daudz!

16. jūlijā Ķūļciema kanālā notika Mērsraga kausa izcīņa pludiņmakšķerēšanā meistaru klasē.  Sacensības atšķirībā no tautas klases, kur makšķernieki var brīvi pārvietoties gar ūdenstilpni loma meklējumos atšķiras ar to, ka sportisti makšķerē ierobežotā ūdenstilpnes garumā- 10 metros katrs  /lasīt vairāk/ >>

 

19.07.2011.

Neptūna kauss zolītē 2011, labākie zolmaņiNeptūna kausi sadalīti!

 

Jūras svētku ietvaros notika arī dažādas sporta aktivitātes- tika izspēlēts tradicionālais kauss makšķerēšana – uzvarētājs Andris Žurakovskis, zolītē- Kaspars Burlakovs un noteikti otrā posma uzvarētāji pludmales volejbolā – Jurģis un Rūdolfs Ozoliņi, kā arī noteikti spēcīgākie un veiklākie dažādās sporta atrakcijās.

19.07.2011.

Par spīti karstumam!

 

2. jūlijā laivu bāzē „Bebri” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2011. Sacensības notiek trīs posmos – pirmais un pēdējais posms startē no laivu bāzes „Bebri”, bet sacensību otrais posms, kas notiks 13. augustā startēs no laivu bāzes „Mazsaliņas”, kuras saimnieks ir Artūrs Daugats.

Ierodoties agrā rītā(3:30) „Bebros”, visās malās rosījās vīri, kas sparīgi veica pēdējos priekšdarbus un apkopes darbus saviem darbarīkiem. Pēc pieteikumu reģistrēšanas nācās pārsteigti secināt- sacensībām dalību pieteikušas 24 ekipāžas. Tas ir sen nebijis kupls dalībnieku skaits un laikam vedina uz domām, ka ar mūsu valsts ekonomiku tomēr iet uz labo pusi, jeb krīze ir beigusies...  /lasīt vairāk/ >>

05.07.2011.

Pirmajā posmā dominē Ozoliņu pāris!

 

Noslēdzies Mērsraga kausa izcīņas pludmales volejbolā 1. posms, kas notika Līgo svētku ietvaros. Posms notika Skolas ielā 11, jeb Gunta Nīmaņa sagatavotajā pludmales volejbola laukumā. Jāsaka, ka šobrīd tas ir kvalitatīvākais pludmales volejbola laukums Mērsragā. Paldies saimniekiem par laipno uzņemšanu /lasīt vairāk/ >>

 

30.06.2011.

Sporta spēles Valdemārpilī 2011

 

 Nu jau kārtējo gadu jūnija sākumā Valdemārpils peldvietā notiek Talsu novada atklātās sporta spēles – vasaras posms, kurās uzaicināti piedalīties arī blakus novadi no kādreizējā Talsu rajona – Mērsraga novads, Rojas novads un Dundagas novads. Sacensību formāts sadalīts divos posmos - ziemas posmā un vasaras posmā. Ziemā Mērsraga komanda izcīnīja augsto trešo vietu visā ziemas posma kopvērtējumā /lasīt vairāk/ >>

17.06.2011.

Mērsraga kausa izcīņa galda hokejā

 Jau tradicionāli paralēli hokeja kaislībām pasaulē, kas šogad notika Slovākijā un atnesam mums gūzmām dažādas emocijas Mērsragā tiek izspēlēts kauss galda hokejā.

 Turnīru uzsāka vienpadsmit kausa pretendenti, kas ar izlozes palīdzību tika sadalīti divās grupās. Pēc grupu izspēles tika noskaidroti ceturtdaļfināla pāri un par lielāko turnīra pārsteigumu kļuva raksta autora uzvara pār vairākkārtēju kausa ieguvēju Elvisu Misiķi  /lasīt vairāk/ >>

27.05.201

FUTBOLA DIENA MĒRSRAGĀ

15. maijs šogad ir pasludināts par UEFA Futbola dienu Latvijā, un Latvijas Futbola federācija (LFF) šajā dienā aicina futbola klubus un ikvienu Latvijas iedzīvotāju aktīvi iesaistīties visos ar Futbola dienu saistītajos pasākumos savā klubā, pilsētā vai novadā.
 Arī Mērsragā 15 maijā Futbola dienas ietvaros notika futbola draudzības turnīrs, kur piedalījās piecas komandas, kas sastādītas pēc sekojošiem principiem /lasīt vairāk/ >>

25.05.2011.

Salacas lašu karaļa statuss šogad Mērsradzniekiem

 

23. aprīlī Salacgrīvā norisinājās kārtējais starptautiskais Salacas lašu kauss spiningošanā, kur piedalījās arī Mērsraga komanda. Mūsu sportisti 22 komandu konkurencē uzrādīja teicamus rezultātus. Komandā startēja Oskars Apsītis, Pāvels Sibiļevs, Viktors Sibiļevs un Roberts Šiliņš. Individuālajā konkurencē lašu kategorijā ar lielāko lasi 5920g uzvarēja un Salacas lašu karaļa 2011 statusu ieguva Pāvels Sibiļevs, taimiņu konkurencē trešo vietu ar 3250 g taimiņu ieguva Roberts Šiliņš. Komandu konkurencē Mērsrags ceturtie.

Komanda izsaka lielu pateicību sponsoriem un atbalstītājiem.

Komandas kapteinis Roberts Šiliņš

27.04.2011.

Priekules kauss brauc uz Mērsragu!

       

     Jau tradicionāli pavasara sākumā Priekules sporta hallē notiek Priekules kausa izcīņa Telpu futbolā. Mērsraga komanda ir šī turnīra regulāra dalībniece. Turnīrs ir starptautisks un piedalīšanās tajā iespējama tikai ar ielūgumiem. Tas, ka Mērsraga komanda regulāri tiek uzaicināta, liecina, ka turnīra organizatori ir novērtējuši komandas meistarību un stabilo sniegumu /lasīt vairāk/ >>

23.03.2011

Noslēgusies Talsu novada atklātā sezona telpu futbolā!

            Telpu futbola sacensības Talsu novadā tiek organizētas divās līgās. Spēcīgākajā A līgā spēlē labākās astoņas futbola komandas, bet B līgā komandas, kuru uzdevums attīstīt savu spēlēt prasmi tādā līmenī, lai izkonkurētu kādu no A līgas komandām un ieņemtu viņu vietu. Mērsraga novads šajās sacensībās pārstāvēts ar trīs komandām – divas spēlē A līgā, bet viena B līgā /lasīt vairāk/ >>

 

17.03.2011.

Andris sāk labi !

 

Gadu sekmīgi iesācis Mērsraga novada sportists, kas startē LNSF (Latvijas nedzirdīgo sporta federācija) grupā – Andris Žurakovskis.

LNSF organizētajās sacensībās zemledus makšķerēšanā Babītes ezerā izcīnīta uzvara un iegūts tituls par lielāko lomu – 20 centimetrus garu asari /lasīt vairāk/ >>

15.03.2011

Mērsraga kauss zemledus makšķerēšanā 2011!

 

12. martā Pļavu ezerā norisinājās Mērsraga kausa izcīņa zemledus makšķerēšanā. Mērsraga novada organizētās sacensības šajā sporta veidā slavenas ar labo organizēšanas kvalitāti gan balvu, gan saviesīgās daļas ziņā, tādēļ ir ļoti populāras un kupli apmeklētas. Arī šī kausa izcīņa nebija izņēmums un sacensībām dalību pieteica trīsdesmit zemledus makšķernieki, kuru vidū vīri ar visnotaļ skaļiem tituliem Latvijā /lasīt vairāk/ >>

15.03.2011.

Andris sāk labi !

 

Gadu sekmīgi iesācis Mērsraga novada sportists, kas startē LNSF (Latvijas nedzirdīgo sporta federācija) grupā – Andris Žurakovskis.

LNSF organizētajās sacensībās zemledus makšķerēšanā Babītes ezerā izcīnīta uzvara un iegūts tituls par lielāko lomu – 20 centimetrus garu asari /lasīt vairāk/ >>

15.03.2011.

Svara stieņa spiešana guļus

 

  Š., g. 26.februārī WPC Iecavas novada čempionātā bezekipējuma (bez speciāla apģērba) divīzijas svaru stieņa spiešanā guļus, Latvijas kausa 1.posmā, piedalījās Mareks Jēkabsons, kurš svara kategorijā līdz 125 kg vecuma grupā „OPEN”, jau ar pirmo piegājienu, ieguva 1.vietu ar rezultātu 210kg, bet lai izspiestu 220kg pietrūka ļoti maz  /lasīt vairāk/ >>

 

09.03.2011.

Pirmie kausa ieguvēji 2011 gadā noskaidroti!

 

Mērsraga vidusskolā 20. februārī tika noskaidroti pirmie 2011. gada kausa ieguvēji. Mazā konkurencē, kas nemazina kausa ieguvēju nopelnus un laurus pie pirmā titula tika Artūrs Langenfelds un Anete Grīva. Mērsraga meistarsacīkstēs dartā, gan domājams viņiem krietni nāksies pasvīst, lai ierindotos pirmajās vietās..

26.02.2011.

Talsu novada meistarsacīkstes futbolā 2010/2011 /skatīt rezultātus/ >> *exl

Cīņa par katru metru!

Talsu novada atklātajās meistarsacīkstēs telpu futbolā cīņas ievirzās izšķirīgajā fāzē, tuvojas turnīra noslēgums un katram izcīnītam punktam ir zelta vērtība. Visas trīs Mērsraga komandas turpina spēlēt ar mainīgām sekmēm. Pēdējās spēles stabilāk nospēlējusi tieši jaunākā un nepieredzējušākā Mērsraga trešā komanda, kas izcīnījusi uzvarējusi pēdējās divās spēlēs un ieguvusi svarīgus sešus punktus. Turnīra tabulā B līgā tas ļāva jaunajiem futbolistiem pacelties uz augsto trešo vietu. Īpaši jāuzsver uzvara pēdējā spēlē pret Co Sistēmām, kur spēlē daudz pieredzējuši spēlētāji ar lielu A līgas pieredzi. Jaunie futbolisti progresē ar katru spēli un regulāri tiek iekļauti arī Mērsraga A līgas komandās,( nolikums to atļauj) kur ne tikai atspēlē savu spēles laiku, bet dod reālu ieguldījumu labvēlīga rezultāta sasniegšanai.

Abas A līgas komandas pēdējās spēlēs izjutušas zaudējuma rūgtumu, tādejādi būtiski sarežģījot savas izredzes pacīnīties par pirmo( komanda Mērsrags) un trešo vietu (komanda FK Mērsrags). Turnīra tabulā ir izteiktas divas līderkomandas  - „Krauzers” un „Mērsrags”. Pārējās komandas vēl cīnās par savu vietu zem saules un situācija ir ļoti saspringta. Ja par Mērsraga pirmo komandu var puslīdz droši teikt, ka šogad atkal nepaliksim bez medaļām, tad otrai komandai būs jāpieliek lietas pūles lai varētu ierindoties trešajā vietā. Labā ziņa ir tāda, ka izskatās arī nākošājā gadā Mērsrags būs spēcīgākajā  sabiedrībā ar divām komandām.

18.02.2011

 Mērsraga novada meistarsacīkstes zolītē!

Turpinās sacensības Mērsraga novada meistarsacīkstēs zolītes spēlē. Mērsraga novada meistarsacīkstes zolītē notiek no1999. gada, kad tika sarīkota “Mērsraga pērles” kausa izcīņa zolītes spēlē. No 2000. gada notiek regulārie Mērsraga čempionāti zolītes spēlē , kas ilgst visa gada garumā. Čempionāts tiek sadalīts četros posmos. Sacensības notiek no janvāra līdz maijam, un no septembra līdz decembrim. Dalībnieki pulcējas piektdienās 18:00.  Čempionātā var piedalīties dalībnieki, kas sasnieguši 18 gadu vecumu. Čempionāts sastāv no četriem posmiem, katrā pa 8 vai 9 kārtām (atkarībā no piektdienu skaita mēnesī);( vienu sliktāko kopvērtējumā neieskaita), katra kārta sastāv no 3 sērijām, kurā ietilpst 24 partijas. Kopvērtējumā ieskaita visu posmu summu. Pēc katra posma noteic uzvarētājus un pirmo trīs vietu ieguvēji saņem medaļas. Gada kopvērtējuma uzvarētājs saņem Mērsraga čempiona kausu, medaļu un diplomu, 2 un 3 vietas ieguvēji saņem kausus, medaļas un diplomus. Labākie solo un zolmaņa titula ieguvēji saņem piemiņas balvas

Šobrīd 2011 gada vērtējumā pēc pirmā riņķa piecām kārtām vadībā izvirzījies Imants Bušs, viņam uz papēžiem min Ivars Indruškevičs un Arvīds Moročko. Labākā zolmaņa godā ar 15 nospēlētām zolēm Jānis Bērziņš, bet labākais solo patlaban Ivaram Indruškevičam. Labprāt mūsu pulkā redzētu ari citus zolītes spēles pratējus, lai varētu padalīties ar zolītes spēles noslēpumiem.

15.02.2011

Mērsraga vidusskolas meistarsacīkstes galda tenisā!

Noslēdzies Mērsraga vidusskolas pirmais posms galda tenisa meistarsacīkstēs, kas ilga no septembra līdz janvārim. Pirmajā trīniekā ierindojušies brāļi Langenfeldi – Augusts un Artūrs, kā arī Dāvis Janbergs. Sacensību dalībnieku meistarības līmenis gan ir krasi atšķirīgs, tomēr katrā spēlē emocijas un sacensību gars sit augstu vilni! Sacensības turpināsies līdz mācību gada noslēgumam, kad tiks noskaidrots 2011 gada Mērsraga vidusskolas čempions galda tenisā.

15.02.2011

Mērsraga novada meistarsacīkstes dambretē!

Turpinās sacensības Mērsraga novada meistarsacīkstēs dambretē. Pēc otrā posma vadībā izvirzījies Jānis Sapels kuram seko Dāvis un Elans Arbidāni. Turnīra tabulu noslēdz Ikars Žīgurs, kurš uzskatāms par šo sacensību galveno pretendentu uz uzvaru. Ikars sev tik neierasti zemā vietā atrodas tādēļ, ka pirmo posmu izlaida, bet gada garumā sagaidāms, ka Ikars izvirzīsies sacensību līderpozīcijās. Arī Mērsraga novada Pavasara kausa izcīņā dambretē un dambretes turnīrā ar samazinātu apdomas laiku (5 minūtes) situācija līdzīga gada meistarsacīkstēm.

Nākošais 4. posms Pavasara kausa izcīņā dambretē notiks 20.02. – vecā kantora ēkā otrajā stāvā 10:00.

12.02.2011

Mērsraga vidusskolas meistarsacīkstes galda hokejā!

Noslēgumam tuvojas Mērsraga vidusskolas meistarsacīkšu 1. posms galda hokejā. Gada sākumā dalībnieku skaits sasniedza divus desmitus, bet laika gaitā daži no dalībniekiem neizturēja saspringto sacensību spriedzi un izstājās. Šobrīd pārliecinošā vadībā izvirzījies Augusts Langenfelds, kas piecpadsmit spēlēs iesitis 85 vārtus un savus vārtus nosargājis neieņemtus. Augustam seko Dāvis Janbergs un Dāvis Arbidāns. Gada uzvarētājs un Mērsraga vidusskolas čempions tiks noskaidrots divu posmu kopvērtējumā.

12.02.2011

Noslēdzies 1. posms!

Noslēdzies Mērsraga vidusskolas pirmais posms šautriņu mešanas meistarsacīkstēs, kas ilga no septembra līdz janvārim. Pirmajā trijniekā ierindojušies brāļi Langenfeldi – Augusts un Artūrs, kā arī Kristaps Pūliņš. Artūrs gan slimības dēļ bija spiests izlaist pirmās četras kārtas, bet izlaisto kompensēja ar savu meistarību un ātri iedzina pārējos sacensību dalībniekus. Otrajā posmā, pēc pirmās kārtas Artūrs pierādīja savas ambīcijas uz uzvaru gada kopvērtējumā un izvirzījies vadībā.

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

10.02.2011

Gūtšmiti triumfē dartā!

 

Noslēdzies Mērsraga novada pirmais posms šautriņu mešanas meistarsacīkstēs. Gan vīru, gan sieviešu konkurencē uzvaru svinēja vienas ģimenes locekļi. Vīru konkurencē ar uzvaru pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās Aigars Gūtšmits, bet sieviešu konkurencē uzvarēja Elita Grahoļska( Gūtšmite), kas piedalījās pirmo reizi šo sacensību ilgajā vēsturē un apstiprināja seno parunu par iesācēju veiksmiJ!

Pārsteidza sacensību favorīta Andra Žurakovska vājais sniegums, tikai ceturtā vieta, bet labu pieteikumu cīņā par godalgotām vietām pieteica Artūrs Langenfelds, kas izcīnīja trešo vietu.

Jau 20. februārī Mērsraga vidusskolas sporta zālē tiks izcīnīts pirmais šīgada kauss Mērsraga novadā un tieši šautriņu metējiem būs tas gods savā starpā noskaidrot kausa ieguvēju. Paredzams, ka ieradīsies visi spēcīgākie Mērsraga šautriņu metēji un cīņa būs spraiga. Sīkāk par sacensību kārtību varat iepazīties nolikumā.

Mērsraga novada meistarsacīkšu otrais posms šautriņu mešanā, kā parasti katra mēneša pēdējā svētdienā (27.02) Mērsraga vidusskolas sporta zālē 10:00

 

Uz satikšanos 27.02.

07.02.2011

Uldis Zutis turpina uzvarēt!

 

Noslēdzies Mērsraga novada pirmais posms galda tenisa meistarsacīkstēs. Pārliecinoši uzvaras gājienu turpina ilggadējais Mērsraga čempions galda tenisā Uldis Zutis, kas uzvarot visus galda tenisistus ierakstīja savā kontā pirmos desmit punktus jaunajā 2011. gada sezonā. Mazliet Ulda uzdevumu atviegloja tas, ka nebija ieradies viņa šī brīža sīvākais konkurents Vairis Ķiršakmenis. Nākošais posms, kā parasti februāra pēdējā svētdienā 12:00 Mērsraga vidusskolā. Gaidām arī citus galda tenisa spēlēt pratējus, jo zinu, ka tādi Mērsragā ir J

Uz satikšanos 27.02.

03.02.2011

Uzvara Laucienas turnīrā

 

Laucienes sporta centrā notikušajā turnīrā novusā piedalījies arī mūsu Andris Žurakovskis. Andris uzvarējis visus pārējos sacensību dalībniekus un izcīnījis pirmo vietu! Atgādinu , ka Andris šobrīd uzskatāms par spēcīgāko novusa meistaru Mērsragā, jo viņam pieder Mērsraga pēdējā kausa novusā īpašnieka tituls!

 

02.02.2011

„Mērsrags” turpina uzvaru sēriju Rīgas trešajā līgā!

Ieskatoties Trešās līgas pēdējo nedēļu notikumos, jāatzīmē FK „Mērsrags” komandas joprojām nepārtrūkusī uzvaru sērija – 8.novembra spēlē savā laukumā pret „Arigo”, kas noslēdzās ar mājinieku triumfu (5:4), „Mērsrags” futbolisti guva piekto panākumu pēc kārtas, tādējādi ar 15 izcīnītiem punktiem saglabājot pirmo vietu A apakšgrupā. Salīdzinoši veiksmīgi turnīru turpina arī mērsradznieku tuvākās kopvērtējuma sekotājas „Banku Augstskolas” un „Ropažu”, kuras paspējušas izcīnīt jau četras uzvaras un iegūt 12 punktus. „Studenti” svinēja panākumus visās trijās iepriekšējās spēlēs (4:2 , 1:0 pret „Rio Lukss” un 4:2 pret „Arigo”), savukārt ropažnieku rēķinā divi panākumi - 5:1 pret „Arigo” un 5:2 pret „Ezermala”.

A grupas tabulas tālākajās pozīcijās izkārtojušās „Fixit” (9), „Ezermala” un ILGA (6), „Rio Lukss”, „Lerona-2”, „Stapo-Zeus” un „Arigo” vienības (visām 3 punkti).

Trešās līgas B grupā līderes statusā ar 16 punktiem ir „Industrial Steel Group”, kas svinējusi trīs ļoti pārliecinošas uzvaras divu iepriekšējo nedēļu laikā, sagraujot „Jadberg” (5:0), „Husqvarna-PB” (10:4) un „Spararats-05” (9:3) vienības. Otrajā vietā šobrīd ar 12 punktiem ierindojas „Husqvarna-PB”, bet attiecīgi trešajā un ceturtajā pozīcijā ir Daugmales „Dadzis” (10) un „Stopiņi” (9). Vēl nedaudz nostāk no līderu kvarteta izkārtojušās AVANT (7), AIVA, FK „Kadaga” (abām 6), kā arī „Jadberg” (4) un „Spararats-05” (3). Savukārt vienīgā komanda abu zemāko līgu ietvaros, kura joprojām nav izcīnījusi nevienu punktu, ir „Grifs-AG”.

Trešās līgas trāpīgāko snaiperu sarakstā joprojām dominē mērsradznieks Oskars Veidemanis (16 vārti), bet uz otro vietu pacēlies 14 vārtus guvušais Dmitrijs Boženins („Industrial Steel Group”). Pa deviņiem vārtiem guvuši Jānis Elmeris (Daugmales „Dadzis”) un Valērijs Antonovs („Industrial Steel Group”).

01.12.2010.

Apgriezienus sāk uzņemt Rīgas čempionāta līgas Telpu futbolā

 

Trešajā līgā lieliski startē FK „Mērsrags”

 

Trešajā līgā visas komandas sadalītas divās apakšgrupās, taču salīdzinājumā ar Otro līgu šeit ir par vienu dalībnieci vairāk katrā grupā.

 

Lasīt vairāk ...

 

SIGULDA OPEN 2010

SIGULDA OPEN 2010 ielu futbola posmā uzvar SANTEHNIĶI, MĒRSRAGS un patīkami pārsteidz MMJJ!

Sestdien, 18.09.2010, Siguldā stāvlaukumā pie trošu vagoniņa stacijas norisinājās mansfutbols.lv organizētais ielu futbola 4.posms. Par uzvarētājiem bērnu grupā kļuva MMJJ komanda, jauniešu grupā uzvaru sēriju turpina MĒRSRAGS vienība, bet pieaugušo grupā uzvarēt turpina talsinieki.

Lasīt vairāk ...

23.09.2010.

Spiningošanas divcīņa- Mērsrags aizstāv Latvijas čempiona titulu!

Engures ezera bāzē "Mazsaliņas" sestdien 18. septembrī risinājās Latvijas kārtējais čempionāts spiningošanas divcīņā. Neskatoties uz to, ka Engures ezerā šajā laikā parasti sola labus zivju lomus, dalībnieku skaits bija neierasti mazs. Daudzi spiningošanas speciālisti nepiedalījās, jo sestdienu ziedoja treniņam Ķīšezerā, kur pēc nedēļas risināsies spiningošanas čempionāta pēdējā, izšķirošā kārta, kurā noskaidrosies arī Latvijas izlases dalībnieki pasaules čempionāta sacensībās. 

Lasīt vairāk...

20.09.2010

Mērsraga ielas futbolistu panākumi.

Dižmāras gadatirgus svētku ietvaros, šī gada 21.augustā Talsu skeitparkā risinājās III mansfutbols.lv organizētais ielu futbola turnīrs. Kopumā turnīrā piedalījās 27 komandas un tika noteikts uzvarētājs 3 vecuma grupās. Par uzvarētāju bērnu grupā (8-12 gadi) kļuva MINI KRAUZERS, jauniešu (13-17 gadi) grupā nepārspēti MĒRSRAGA ielu futbolisti, bet pieaugušajiem, ne bez pūlēm, bet tomēr neuzveicami - KRAUZERS meistari.

Lasīt vairāk ...

          

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs

 26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011