v.6.0

 Novada pašvaldība

 Mērsraga novads

 Mērsraga Avīze Iestādes

 Kultūras pasākumi Sporta pasākumi Sports Mērsragā

>>> Jaunumi sportā

>>> Zoles klubs

>>> Makšķerēšana

>>> Dambrete

>>> Šahs

>>> Novuss

>>> Šautras

>>> Futbols

>>> Galda teniss

>>> Galda hokejs

>>> Pludmales futbols

>>> Pludmales volejbols

>>> Basketbola mīnusi

>>> Sportistu fotogalerijas

 Mērsraga ostas ziņas

 Biedrības un NVO

 Tūrisms un atpūta

 Novada vēsture Fotogalerijas Sludinājumi

 e-pasts

 Rakstu arhīvs

 Atpakaļ pie aktualitātēm

 

 

 

 

 

 

    .

 Apskates objekti

 Viesu nami, telšu vietas Muzejs "Saieta nams" Laivu bāzes Kafejnīcas Makšķerniekiem

Sporta aktualitātes Mērsragā

  Mērsraga kauss zemledus makšķerēšanā 2011!

 

12. martā Pļavu ezerā norisinājās Mērsraga kausa izcīņa zemledus makšķerēšanā. Mērsraga novada organizētās sacensības šajā sporta veidā slavenas ar labo organizēšanas kvalitāti gan balvu, gan saviesīgās daļas ziņā, tādēļ ir ļoti populāras un kupli apmeklētas. Arī šī kausa izcīņa nebija izņēmums un sacensībām dalību pieteica trīsdesmit zemledus makšķernieki, kuru vidū vīri ar visnotaļ skaļiem tituliem Latvijā.

Laika apstākļi sacensību dalībniekus lutināja ar jauku un siltu laiku, ko nevarētu teikt par ezera iemītniekiem – zivīm, kas neparko negribēja iekārot viņām piedāvātos kārumus un pirmā posma rezultāti bija gaužām pieticīgi. Pirmais pēc pirmā posma ar 0,980 kilogramiem Aleksandrs Voroņins, otro un trešo vietu dala divi sportisti ar vienādu rezultātu 0.960 kilogramiem Agris Rudzāns un Paulis Placēns. Uzvarētājs, kā jau varēja prognozēt noskaidrojās otrajā posmā, kas loma ziņā bija dāsnāks par pirmo posmu. Iesildījušies bija gan sportisti, gan zivis un liekot lomus uz svariem pirmais otrajā posmā ar 2,690 kg. Aigars Rudziks, otrais ar 2,140 Viesturs Buks, bet trešais ar 2,120 Agris Rudzāns. Divu posmu kopvērtējumā pirmajā vietā ar 5,5 punktiem Agris Rudzāns, otrais pateicoties augstākai vietai otrajā posmā ar 6 punktiem Aigars Rudziks, bet trešais arī ar 6 punktiem Viesturs Buks. Lielāko lomu 210 gramu lielu asari pieveica Agris Rudzāns.
            Sieviešu konkurencē labākā ar 29,5 punktiem Māra Ķeņģe, otrā ar 47 punktiem Agrita Gredzena un trešā ar 53 punktiem Marika Valdmane.

Pēc sacensībām sportisti mielojās ar garšīgu zivju zupu un citiem kārumiem, kurus bija sarūpējis sacensību iniciators un aktīvs organizētājs Oskars Apsītis. Jāpiebilst, ka Oskars bijā tā aizņemts ar rūpēšanos par sacensību dalībnieku vēderiem, ka pats nepaspēja pielietot savu zemledus makšķerēšanas inventāru un ar smaidu novēlēja uzvaru konkurentiem!

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās, no sacensību organizētajiem Mērsraga novada domes, Oskara Apsīša, Ulda Zuta un Viktora Sibiļeva, kā arī liels paldies par atbalstu firmai Mežmaļi.

 

Uz tikšanos vasarā Engures ezerā!

 

 Mērsraga ziemas kausa izcīņa zemledus makšķerēšanā  (12.03.2011, Pļavu ezers) (rezultāti, *pdf)

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

15.03.2011.

 

 

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011

Izstrādātājs un uzturētājs VV