Rakstu arhīvs

Atpakaļ pie aktualitātēm

.

Apskates objekti

Viesu nami, telšu vietas Muzejs "Saieta nams" Laivu bāzes Kafejnīcas Makšķerniekiem

Sporta aktualitātes Mērsragā

Mērsraga kausa izcīņa galda hokejā

Jau tradicionāli paralēli hokeja kaislībām pasaulē, kas šogad notika Slovākijā un atnesam mums gūzmām dažādas emocijas Mērsragā tiek izspēlēts kauss galda hokejā.

Turnīru uzsāka vienpadsmit kausa pretendenti, kas ar izlozes palīdzību tika sadalīti divās grupās. Pēc grupu izspēles tika noskaidroti ceturtdaļfināla pāri un par lielāko turnīra pārsteigumu kļuva raksta autora uzvara pār vairākkārtēju kausa ieguvēju Elvisu Misiķi. Zaudējums Elvisam liedza cīnīties par augstākām vietām un viņam nācās samierināties ar dalītu 5-8 vietu. Jāatzīmē, ka gana dramatiski izvērtās arī ceturtdaļfināla spēle starp brāļiem Langenfeldiem. Pēc pamatlaika uz tablo neizšķirts rezultāts 3:3. Arī papildlaiks nenoskaidro uzvarētāju un ir jāizpilda pēcspēles metieni, kuros veiksme uzsmaida vecākajam brālim Artūram, bet Augustam cīņa par godalgām beigusies.

Par vēl vienu pārsteigumu parūpējās Dāvis Arbidāns, kas pārspēja pieredzējušo un reitingā spēcīgāko Elīnu Rožkalni. Pusfinālos savā starpā tikās Ivars Indruškevičs un Dāvis Arbidāns, kā arī Rolands Indruškevičs un Artūrs Langenfelds. Rolands diezgan vieglā cīņā pievarēja Artūru (12:5), bet Dāvis izrādīja sīkstu pretestību un piekāpās Ivaram tikai ar rezultātu 3:4. Spēlē par trešo vietu Artūrs pārāks ar 4:0. Izskatījās, ka Dāvis visu pulveri bija izšāvis iepriekšējās cīņās.

Fināls padevās gana interesants. Visa spēle aizritēja ar ievērojamu Rolanda pārsvaru, bet skanot spēles beigu signālam rezultāts uz tablo vēstīja 10:10 un tiek nozīmēts pagarinājums, kurā Rolands pārliecinoši uzvar ar 16:11.

Sieviešu konkurencē jau otro gadu pēc kārtas kausa ieguvēja Elīna Rožkalne, otrajā vietā Anete Grīva.