v.6.0

 Novada pašvaldība

 Mērsraga novads

 Mērsraga Avīze Iestādes

 Kultūras pasākumi Sporta pasākumi

 Aktivitātes Mērsragā 2011

 Sports Mērsragā

>>> Jaunumi sportā

>>> Zoles klubs

>>> Makšķerēšana

>>> Dambrete

>>> Šahs

>>> Novuss

>>> Šautras

>>> Futbols

>>> Galda teniss

>>> Galda hokejs

>>> Pludmales futbols

>>> Pludmales volejbols

>>> Basketbola mīnusi

>>> Sportistu fotogalerijas

 Mērsraga ostas ziņas

 Biedrības un NVO

 Tūrisms un atpūta

 Novada vēsture Fotogalerijas Sludinājumi

 e-pasts

 Rakstu arhīvs

 Atpakaļ pie aktualitātēm

 

 

 

 

 

 

    .

 Apskates objekti

 Viesu nami, telšu vietas Muzejs "Saieta nams" Laivu bāzes Kafejnīcas Makšķerniekiem

Sporta aktualitātes Mērsragā

Pirmajā posmā dominē Ozoliņu pāris!

 

Noslēdzies Mērsraga kausa izcīņas pludmales volejbolā 1. posms, kas notika Līgo svētku ietvaros. Posms notika Skolas ielā 11, jeb Gunta Nīmaņa sagatavotajā pludmales volejbola laukumā. Jāsaka, ka šobrīd tas ir kvalitatīvākais pludmales volejbola laukums Mērsragā. Paldies saimniekiem par laipno uzņemšanu.

 

Tā kā posms notika pēc Jāņu rītā, tad komandu pieteikšanās notika visai kūtri, sākumā izskatījās, ka cīņu gatavas uzsākt vien četras komandas, tomēr iesaistot mūsdienu tehnoloģijas līgotāji tika modināti un pievērsti sportiskām aktivitātēm.

Pēc visu komandu pieteikumu saņemšanas cīņu uzsākt bija gatavas sešas vīru un viena sieviešu komanda. Lai sievietēm nebūtu pirmā vieta jāsaņem bez spēļu prakses, tika nolemts tās iekļaut vienā grupā ar vīriešiem dodot dāmām mazus atvieglojumus cīņas gaitā. Cīņas izvērtās gana spraigas un interesantas, sevišķi emocijām bagātas bija izspēles ar brāļu Ķevļu līdzdalību. Turnīra intriga saglabājās līdz pēdējai spēlei, kurā izšķīrās uzvarētāji pirmajā posmā. Savā starpā tikās komandas „Grūžiņgals” un „Delfīni-18”. Interesantā cīņā uzvaru izcīnīja un pirmo posmu uzvarēja „Delfīni -18”, kurā spēlēja Jurģis Ozoliņš un Rūdolfs Ozoliņš, otrajā vietā komanda „Grūžiņgals” – Dāvis Krikauskis, Aigars Krikauskis, Krišjānis Reinfelds, bet trešajā vietā komanda „ADIDAS”- Ivo Linde, Jānis Nīmanis, Oskars Ķevlis.

Sieviešu konkurencē, bez cīņas pirmo vietu ieguva komanda „Meitenes”-kurā spēlēja māsas Elita Grahoļska un Daiga Auziņa.

Nākošais posms Jūras svētku ietvaros skolas jaunajā pludmales volejbola laukumā 9. jūlijā. Gaidām kuplāku pludmales volejbolistu pulku un ceram, ka sasparosies arī meitenes.

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

30.06.2011

 

 

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011

Izstrādātājs un uzturētājs VV