v.6.0

 Novada pašvaldība

 Mērsraga novads

 Mērsraga Avīze Iestādes

 Kultūras pasākumi Sporta pasākumi Sports Mērsragā

>>> Jaunumi sportā

>>> Zoles klubs

>>> Makšķerēšana

>>> Dambrete

>>> Šahs

>>> Novuss

>>> Šautras

>>> Futbols

>>> Galda teniss

>>> Galda hokejs

>>> Pludmales futbols

>>> Pludmales volejbols

>>> Basketbola mīnusi

>>> Sportistu fotogalerijas

 Biedrības un NVO

 Tūrisms un atpūta

 Novada vēsture Fotogalerijas Sludinājumi

 e-pasts

 Rakstu arhīvs

 Atpakaļ pie aktualitātēm

 

 

 

    .

 Apskates objekti

 Viesu nami, telšu vietas Muzejs "Saieta nams" Laivu bāzes Kafejnīcas

 

 

 

 

 

 

Sporta aktualitātes Mērsragā

Spiningošanas divcīņa- Mērsrags aizstāv Latvijas čempiona titulu!

 

Rezultāti (*pdf)

 

Engures ezera bāzē "Mazsaliņas" sestdien 18. septembrī risinājās Latvijas kārtējais čempionāts spiningošanas divcīņā. Neskatoties uz to, ka Engures ezerā šajā laikā parasti sola labus zivju lomus, dalībnieku skaits bija neierasti mazs. Daudzi spiningošanas speciālisti nepiedalījās, jo sestdienu ziedoja treniņam Ķīšezerā, kur pēc nedēļas risināsies spiningošanas čempionāta pēdējā, izšķirošā kārta, kurā noskaidrosies arī Latvijas izlases dalībnieki pasaules čempionāta sacensībās. 
Sacensību saimnieki, kā parasti, bija mērsradznieki, kuri šobrīd darbojas Rojas novada ietvaros. Laika apstākļi bija nemierīgi - brāzmains DR vējš, brīžiem lietus gāzes. Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, pierādījās, ka vietu zināšanai ir svarīga nozīme - Engures speciālistu lomi bija veselu kārtu labāki, kā ierindas spiningotājiem. Daudzi spiningotāji, kuri nebija dalībnieki, no ezera nāca ārā bez zivīm, jo viņiem ķērās tikai mazās zemmēra līdakas. Līdzīgs rezultāts bija arī daļai čempionāta dalībnieku, kuri ierobežotajos laika ietvaros nespēja atrast un pievilināt nopietnas zivis.

 Kārtējo panākumu, pierādot, ka viņš Enguri joprojām pārzina pietiekoši labi, guva Mērsraga I komandas dalībnieks, vairākkārtējais šādu sacensību uzvarētājs Romualds Ribuzuls, kuram bija lielākais loms - 8,94 kg līdakas un asari. Skaistais loms viņam nodrošināja arī uzvaru un zelta medaļu divcīņas kopvērtējumā. Sīvāko konkurenci viņam izrādīja Jānis Strazdiņš no komandas "Leno", kuram bija otrs lielākais loms - 7,87 kg. Taču Jānis S. šoreiz negaidīti neveiksmīgi meta mērķī un rezultātā viņam nācās samierināties ar sudraba medaļu. Trešajā vietā palika viņa komandas biedrs Ainārs Burmeistars. Komandu vērtējumā sīvā cīņā ar "Leno" komandu savas mājinieku priekšrocības izmantoja un uzvaru guva Mērsraga I komanda.

 

Informācija no www.fishing.lv

Foto Jānis Stikuts.

Bildē- Mērsraga I komanda - Edgars Stiķis, Viktors Sibiļevs, Romualds Ribuzuls un Uldis Zutis

 

 

Sporta metodiķis I.Indruškēvičs, 26455993

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011

Izstrādātājs un uzturētājs VV