v.6.0

 Novada pašvaldība

 Mērsraga novads

 Mērsraga Avīze Iestādes

 Kultūras pasākumi Sporta pasākumi Sports Mērsragā

>>> Jaunumi sportā

>>> Zoles klubs

>>> Makšķerēšana

>>> Dambrete

>>> Šahs

>>> Novuss

>>> Šautras

>>> Futbols

>>> Galda teniss

>>> Galda hokejs

>>> Pludmales futbols

>>> Pludmales volejbols

>>> Basketbola mīnusi

>>> Sportistu fotogalerijas

 Biedrības un NVO

 Tūrisms un atpūta

 Novada vēsture Fotogalerijas Sludinājumi

 e-pasts

 Rakstu arhīvs

 Atpakaļ pie aktualitātēm

 

 

 

 

 

 

    .

 Apskates objekti

 Viesu nami, telšu vietas Muzejs "Saieta nams" Laivu bāzes Kafejnīcas

 

Sporta aktualitātes Mērsragā

 

SIGULDA OPEN 2010

SIGULDA OPEN 2010 ielu futbola posmā uzvar SANTEHNIĶI, MĒRSRAGS un patīkami pārsteidz MMJJ!

Sestdien, 18.09.2010, Siguldā stāvlaukumā pie trošu vagoniņa stacijas norisinājās mansfutbols.lv organizētais ielu futbola 4.posms. Par uzvarētājiem bērnu grupā kļuva MMJJ komanda, jauniešu grupā uzvaru sēriju turpina MĒRSRAGS vienība, bet pieaugušo grupā uzvarēt turpina talsinieki.

Lai arī no rīta lija pavēss lietus, un likās, ka diena būs auksta, patīkami pārsteidza sauss laiks un pat brīdi pa brīdim spīdēja saule. Sliktie laika apstākļi noteikti nobaidīja vairākas komandas, tādēļ turnīra dalībnieku skaits bija mazāks kā 3.posmā, tomēr stiprākie bija ieradušies un sacensības izvērtās interesanti.

Jauniešu grupā MĒRSRAGS pārliecinoši apspēlēja pārējos - MĒRSRAGS-2 un SNAIPERU vienības, nostiprinoties arī kopvērtējuma vadībā un nopietni pretendējot uz sezonas čempiona titulu, lai gan 5.posmā Rīgā konkurence būs daudz lielāka.

Organizatori aicina visus apmeklēt 2010.gada noslēguma posmu Lido Atpūtas centrā, Krasta ielā 25.09.2010. Spēļu rīcībā nodots slidotavas komplekss. Laika prognoze ir futbolam labvēlīga, un spēlētājiem un skatītājiem iespēja sekot līdz spēlēm arī no iekštelpām, papildus ‘’sasildīšanu’’ uzņēmušies LIDO saimnieki – tā, ka no aukstuma vai sliktiem laika apstākļiem nevajadzētu baidīties. Spēles būs interesantas un sola daudz pārsteigumu, dalību apstiprinājušas stiprākās ielu futbola komandas un būs arī jaunas - vēl neredzētas vienības. Uz tikšanos sestdien!

23.09.2010.

          

 

Sporta metodiķis I.Indruškēvičs, 26455993

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011

Izstrādātājs un uzturētājs VV