v.6.0

 Novada pašvaldība

 Mērsraga novads

 Mērsraga Avīze Iestādes

 Kultūras pasākumi Sporta pasākumi

 Aktivitātes Mērsragā 2011

 Sports Mērsragā

>>> Jaunumi sportā

>>> Zoles klubs

>>> Makšķerēšana

>>> Dambrete

>>> Šahs

>>> Novuss

>>> Šautras

>>> Futbols

>>> Galda teniss

>>> Galda hokejs

>>> Pludmales futbols

>>> Pludmales volejbols

>>> Basketbola mīnusi

>>> Sportistu fotogalerijas

 Mērsraga ostas ziņas

 Biedrības un NVO

 Tūrisms un atpūta

 Novada vēsture Fotogalerijas Sludinājumi

 e-pasts

 Rakstu arhīvs

 Atpakaļ pie aktualitātēm

 

 

 

 

 

 

    .

 Apskates objekti

 Viesu nami, telšu vietas Muzejs "Saieta nams" Laivu bāzes Kafejnīcas Makšķerniekiem

Sporta aktualitātes Mērsragā

Titulu aizstāv Raimonds!

  30.jūlijā Mērsraga vidusskolā notika Mērsraga kausa izcīņas galda tenisā piektais jubilejas turnīrs. Sacensības bija kupli apmeklētas un uz kausu sacensību sākumā cerīgi skatījās divdesmit divi vīri un četras sievietes. Sportisti pēc iepriekšējo gadu reitinga tika sadalīti četrās apakšgrupās, kurās izspēlēja grupu turnīru. Labākie trīs no katras grupas turpināja cīņu par medaļām, bet sportisti, kuriem todien neveicās turpināja cīņu par vietu sadalīšanu aiz pirmā divpatsmitnieka.

 

 

   Sievietes pēc grupu turnīra nespēja ielauzties labākajā divpatsmitniekā un izspēlēja savu grupu noskaidrojot spēcīgāko.

 

   Cīņas ritēja uz sešiem tenisa galdiem vienlaicīgi, tādēļ sacensības noritēja bez lielas kavēšanās un sportisti vēl nebija apžāvējuši sviedrus uz pieres, kad bija jau jāiesaistās jaunās cīņās. Sacensību dalībnieku meistarības līmenis bija diezgan vienmērīgs, nebija izteiktu līderu, kas būtu par galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ visas cīņas un izspēles bija ļoti interesantas un saistošas. Jebkurš varēja uzvarēt jebkuru un pat turnīra gaitā izveidojušies daži līderi pamanījās zaudēt dažam reitingā zemākam tenisistam. Saspringums un emocijas valdīja līdz pat pašām pēdējām cīņām, un godalgoto vietu ieguvējus noskaidroja tikai beidzoties pēdējām izspēlēm.

Un tā Mērsraga kausa ieguvējs galda tenisā 2011 un 2010. gada kausa ieguvēja titulu veiksmīgi aizstāvējis Raimonds Štreinerts, otrajā vietā Gints Krūmiņš, bet trešais Arvis Štāls. Labākais no mūsu galda tenisistiem turnīra idejas uzturētājs un aktīvs galda tenisa fanāts Uldis Zutis. Vēl turnīrā no Mērsraga piedalījās Jurģis Ozoliņš, Vairis Ķiršakmenis, Aigars Gūtšmits un Aivis Āboliņš.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā un kausu savā īpašumā ieguva Austra Birzniece otrajā vietā mūsu Ilze Leja, bet trešā Inga Vērdiņa.

Pēc apbalvošanas Uldis sportistus aicināja atpūsties laivu bāzē „Bebri”, kur galda tenisisti vēlreiz pārrunāja un izdzīvoja dienas notikumus pie bagātīgi klāta galda. Visi, kas vēlējās varēja noskalot dienā izlietos sviedrus ezerā un izkarsēties uz pirtiņas lāvas. Oskars Apsītis kā vienmēr bija sarūpējis brīnumu gardu zivju zupīti, kas guva vispārēju ēdāju atzinību. Pie galda skanēja dziesmas un visi bija ļoti gandarīti par labi izdevušos turnīru.

Turnīra organizatori saka paldies par atbalstu Mērsraga novada domei, un personīgi Oskaram Apsītim, Viktoram Sibiļevam, Dagnim Ķevlim, kā arī Donaldam un Aivim Āboliņiem.

 

 * FOTOGALERIJA

 

Turnīra organizētājs Uldis Zutis un

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

05.07.2011

 

 

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011

Izstrādātājs un uzturētājs VV