SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

bullet

2011.gada kopsavilkums

bullet

2010.gada kopsavilkums

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Florbols

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

 

 

Pludmales volejbols

SEZONAS

 

Mērsraga kausa izcīņa pludmales volejbolā  (20.08.2011.) 3. posms

 

N.

Komanda

1.

P.

V.

I.

1

Gružiņgals

***

***

W

1

10

 

Mērsraga kausa izcīņa pludmales volejbolā  (09.07.2011.) 2. posms

       

N.

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

P.

V.

I.

1

Prieka pēc

***

***

0

0:1

0

0:1

0

0:1

0

0:1

0

0:1

0

0:1

0

7

2

2

Adidas

1

1:0

***

***

0

0:1

0

0:1

0

0:1

0

0:1

0

0:1

1

6

3

3

Delfīni

1

1:0

1

1:0

***

***

0

0:1

1

1:0

1

1:0

1

1:0

5

1

10

4.

Talsi

1

1:0

1

1:0

1

1:0

***

***

0

0:1

1

1:0

0

0:1

4

4

5

5

Kocers

1

1:0

1

1:0

0

0:1

1

1:0

***

***

1

1:0

0

0:1

4

3

6

6

Baltie lāči

1

1:0

1

1:0

0

0:1

0

0:1

0

0:1

***

***

0

0:1

2

5

4

7.

Draugi

1

1:0

1

1:0

0

0:1

1

1:0

1

1:0

1

1:0

***

***

5

2

8

Komandu reitings pēc 3. posma.

Vīrieši.

 

N.

Komanda

1.posms

2.posms

3. posms

Kopā.

1.

Delfīni -18

Jurģis Ozoliņš

Rūdolfs Ozoliņš

10

10

-

20

2.

Grūžiņgals

Krišjānis Reinfelds

Aigars Krikauskis

Dāvis Krikauskis

8

-

10

18

3.

ADIDAS

Ivo Linde

Jānis Nīmanis

Oskars Ķevlis

6

3

-

9

4.

Draugi

Ingvars Vadonis

Juris Popmanis

-

8

-

8

5.

Kocers

Edgars Stiķis

Valts Rožkalns

-

6

-

6

6.

Prieka pēc

Aigars Gūtšmits

Artūrs Grahoļskis

4

2

-

6

7.

GA

Gatis Strautmanis

Aivars Teinerts

5

-

-

5

8.

Talsi

Valdis Aleksejevs

Raivis Alsbergs

-

5

-

5

9.

Baltie lāči

Juris Vēmanis

Artūrs Langenfelds

Evija Ķirsone

-

4

-

4

10.

Delfīni -10

Juris Ķevlis

Kārlis Ķevlis

Guntis Nīmanis

3

-

-

3

 

Sievietes.

N.

Komanda

1.posms

2.posms

3. posms

Kopā.

1.

Meitenes

Elita Grahoļska

 Daiga Auziņa

10

10

 

20

 

Sporta metodiķis I.Indruškēvičs, 26455993

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011