SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

 

 

 

 

 

 

 

LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Mērsraga novada dome

bullet

SIA "Mērsraga ūdens"

bullet

Mērsraga ostas pārvalde

bullet

Izglītības iestādes

bullet

Kultūras iestādes

bullet

Informācijas centrs

bullet

Pašvaldības policija

bullet

Bāriņtiesa 

bullet

Sociālais dienests 

bullet

Brīvā laika pavadīšanas centrs

 

 

  Mērsraga novada pašvaldības iestādes

Mērsraga novada pašvaldības policija

  
bullet

Jaunumi un aktualitātes

bullet

Arhīvs

bullet

Kontakti

 

 

Arhīvs

 

Sveiciens no Mērsraga novada pašvaldības policijas

 

Mērsraga novada pašvaldības policija visiem novada iedzīvotājiem novēl laimīgu Jauno 2012.gadu, pārticību un saticību ģimenēs, veiksmi un izturību šajos visai latviešu tautai grūtajos laikos

 /lasīt vairāk/ >>

 

 

 

04.01.2012.

 

INFORMĀCIJAI !

 

 Sakarā ar to ka ir saņemta sūdzība no Lielās ielas 43 nama iedzīvotāja, par to ka vēlās vakara stundās jaunieši klauvējot pa ēkas slēģiem un līdz ar to traucējot iedzīvotāju naktsmieru, vēlos Jūs informēt, ka atbildība par šādām darbībām ir paredzēta Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167.pantā. Sīkais huligānisms.

 

Mērsraga novada pašvaldības

policijas inspektors D. Briedis

03.06.2011

Kur atrodas šis "rūķu" nams ?

Drēgnā 11.aprīļa dienā Mērsraga novada priekšsēdētājs, izpilddirektors un pašvaldības policists veica apgaitu pa Mērsraga ciema teritoriju. Šis pasākums bija kā loģisks turpinājums pasākumiem, kuri saistīti ar Mērsraga novada teritorijas (un īpaši pamesto graustu) izzināšanu un sakopšanu. Apbraukājot ciema teritoriju tika konstatēts, ka saraksts ar graustiem un pilnīgi nolaistiem īpašumiem nav ļoti garš - taču savi "līderi" ir izkristalizējušies. Pirmais Top 5 varētu izskatīties kaut kā tā:

  Lielā iela 154 (mūžīgi nepabeigtā viesnīca)

  Lielā iela 19 (pamestā "Gatvaru" māja)

  Lielā iela 79 (skurstenis pie benzīntanka)

  Zvejnieku iela 5 (vecā katlumāja ar tās pamestajām piebūvēm)

  "Ābelnieki" (attēlos redzamā "rūķīšu" māja)

 

Nepieciešamības gadījumā, turpinājums sekos !

 

   Aicinu, ne tikai šos, bet arī visus pārējos - nesakopto īpašumu saimniekus, sasparoties un savest kārtībā savus īpašumus laicīgi, pirms pie Jums ierodas pašvaldības policists ar protokolu.

Ar cieņu

Izpilddirektors V.Veržbilovskis

13.04.2011

 

Par īpašumu sakopšanu Mērsraga novadā

 

   Ar domes priekšsēdētāja rīkojumu tiks sastādīts Mērsraga graustu un nesakārtoto īpašumu saraksts. Šis saraksts arī tiks publicēts vietējos saziņas līdzekļos. Līdz marta beigām visiem graustu īpašniekiem tiks izsūtīts brīdinājums un lūgums savus īpašumus sakārtot. Tiem, kas to nebūs izdarījuši, vai arī nebūs iesnieguši plānu pašvaldībā, kā to izdarīt, no 1. aprīļa tiks piemēroti administratīvie sodi. Lūgums katram savlaicīgi sakārtot savus īpašumus, lai mēs kopīgi varam doties pretī skaistam pavasarim sakoptā novadā.

 

Dainis Briedis

Mērsraga pašvaldības policists.

17.03.2011

Īsziņas

Kūlas ugunsgrēku statistika ir atklāta arī mūsu novadā

15.04. Mērsraga BUK saņēma izsaukumu uz pirmo šī gada kūlas ugunsgrēku. Ugunsdzēsēji ieradās laikus un degošā kūla tika nodzēsta, bet kas būtu ja ugunsdzēsēji nepaspētu ... ?

 

  Zināšanai,  Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa (turpmāk- LAPM) 51. panta otrā daļa paredz: „Par zemes apsaimniekošanas pasākumu neizpildīšanu un zāles nepļaušanu, lai novērstu kūlas veidošanos, uzliek naudas sodu fiziskajām personām no Ls 100,- (simts latiem) līdz Ls 500,- (piecsimt latiem), bet juridiskajām personām — no Ls 500,- (piecsimt latiem) līdz Ls 2000,- (divtūkstoš latiem).” Saskaņā ar LAPK 210. pantu pašvaldību administratīvās komisijas izskata šā kodeksa paredzēto administratīvo pārkāpumu lietas. Papildus šiem izdevumiem, nemaz nerunāju par to, cik izmaksā pašu ugunsdzēsēju darbs.

 

Padomāsim par savu un apkārtējo drošību laikus !

Izpilddirektors V.Veržbilovskis

15.04.2011 

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2012