SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

17.05.2016.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas absolventu izlaidums

 

29.03.2016.

Jau gaisā smaržo pavasars

 

04.01.2016.

Sapnis piepildās

 

23.12.2015.

Ziemassvētku laiks Mērsraga Mūzikas un mākslas skolā

 

23.10.2015.

Kā mēs braucām mākslu lūkoties

 

02.11.2015.

Tukuma kamermūzikas festivāls "Rudens krāsas mūzikā"

 

13.03.2015.

Labdarības koncerts

 

23.12.2014.

Ziemassvētku stāsts

 

05.12.2014.

Saulaini muzikāla pēcpusdiena

 

18.11.2014.

18. novembris

 

12.11.2014.

Brauciens uz Aizputi

 

23.05.2014.

Mūzikas un mākslas skolas gada noslēguma koncerts "Vēju stundā"

 

Izstāde Tautas namā 2013. gads 26. aprīlis

 

Latvijas piekrastes pašvaldību apvienības pašvaldību vadītāju tikšanās

 

Viesos PII Dārta

 

Izstāde Tautas Namā 2014. gada 3. maijā

 

CAMP 34 2014

Ziemassvētku ieskaņu koncerts 2013. gada 13. decembrī

 

09.08.2013.

Plenērs Mērsraga Mūzikas un mākslas skola

 

Mākslas vēsture pamati Aborigēni - 2013. gada februāris

 

26.02.2013.

Baltā pasaka

 

02.09.2013.

2. septembris

 

01.05.2013.

 

05.01.2013.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skola

 

Latvijas dzimšanas diena

 

Tikšanās ar Vācijas vēstniecības pārstāvjiem Mērsraga Vidusskolā

 

Ziemassvētku koncerts Mūzikas un mākslas skolā

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Mērsraga novada dome

bullet

SIA "Mērsraga ūdens"

bullet

Mērsraga ostas pārvalde

bullet

Izglītības iestādes

bullet

Kultūras iestādes

bullet

Informācijas centrs

bullet

Pašvaldības policija

bullet

Bāriņtiesa 

bullet

Sociālais dienests 

bullet

Brīvā laika pavadīšanas centrs

 

Iestādes

 
bullet

Mērsraga vidusskola

bullet

Mērsraga PII "Dārta"

bullet

Mērsraga Mūzikas un mākslas skola

Mērsraga Mūzikas un mākslas skola

 

Adrese

Skolas iela 8, Mērsrags,
Mērsraga novads,
LV-3284

 

Direktore

Alita Ozoliņa

 

 

 

bullet

Jaunumi un aktualitātes

bullet

Fotogalerija

 

 

Jaunumi un aktualitātes

 

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas absolventu izlaidums

Izlaidums. Pārmaiņu laiks. Kāda posma noslēgums un jauna posma sākums. Aizkustinājums bija ikvienā cilvēkā, kas atnāca apsveikt un vienkārši būt kopā ar absolventēm un pedagogiem šajā skaistajā svētku brīdī! Ziedi, dāvanas, skaisti, sirsnīgi un iedrošinoši apsveikumu vārdi izskanēja no katra sveicēja!

 

 

 

 /lasīt vairāk/ >

17.05.2016

Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu kameransambļu konkurss – festivāls Nīcā

23. martā Nīcas kultūras nama Baltajā zālē notika mazo kameransambļu konkurss. Konkursā piedalījās ansambļi no daudzām Latvijas mūzikas skolām.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolu konkursā pārstāvēja 2. flautas spēles klases ansamblis – Laura Rolanda Indruškeviča, Viktorija Poremska un Krists Brinkmanis. Ansamblis spēlēja pārliecinoši, tehniski labi un muzikāli. Liels gandarījums par iegūto 3. vietu gan skolotājai, gan audzēkņiem. Paldies, Lauras mammai, Viktorijas omītei un Krista mammai par skaistajiem tērpiem.

Paldies Mērsraga pašvaldībai par atvēlēto transportu un mūsu šoferītim Jānim Kaļiņičenko, kurš mūs vēlā vakarā visus aizveda mājās.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/lasīt vairāk/ >

05.04.2016

Vokālā pedagoga Marikas Gavronas un pianistu klases pedagoģes Ingunas Grīnvaldes audzēkņu koncerts „Jau gaisā smaržo pavasars!”

Ieskandinot tik lēni tuvojošos pavasari, 22.martā Mērsraga Tautas namu pieskandināja Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.  Šāds koncerts tika organizēts, lai ikviens audzēknis varētu izbaudīt, ka uzstāšanās uz lielākas skatuves ir pavisam kas cits, kas muzicēt klasē, kur tevi klausās tikai pedagogs. Kā zināms, lielajos semestru noslēguma koncertos, ne viemēr visiem ir iespēja uzstāties. Līdz ar to, šis koncerts notika šaurā klausītāju lokā, kas bija paši tuvākie ģimenes locekļi, draugi un, protams, arī pedagogi.

 

/lasīt vairāk/ >

29.03.2016

Jauno vokālistu konkurss „Deviņu pakalnu balsis 2016” Talsos

Nu jau katru pavasari Talsos norisinās jauno vokālistu konkurss „Deviņu pakalnu balsis ‘’, kur gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērni līdz 12 gadu vecumam var parādīt savas vokālās prasmes. Šogad 19. martā arī Mērsaga Mūzikas un mākslas skolas jaunās vokālistes Loreta Grieze un Marta Mišele Ķevle piedalījās šajā konkursā. Abas meitenes atbildīgi gatavojās kokursam, lai parādītu to labāko, ko spēj!

 

 

 

 

 

/lasīt vairāk/ >

29.03.2016

Konkurss Saldū

9. martā Saldū notika XI Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss un kā vienmēr mūs laipni sagaidīja Saldus Mūzikas skolas direktors Artūrs Maculēvičs un ierādīja mēģinājuma telpas.

Konkursā piedalījās jaunie flautisti no Liepājas, Tukuma, Kuldīgas, Ugāles, Talsiem, Engures, Grobiņas, Nīcas un Možeiķiem. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja Laura Rolanda Indruškeviča un viņai nācās sacensties savā vecuma grupā ar 12 flautistiem.

/lasīt vairāk/ >

21.03.2016

Mazie pianisti Ventspilī

Trešdien, 17.februārī Ventspilī notika Kurzemes reģiona Mūzikas skolu pianistu konkurss ,,No prelūdijas līdz…”, kurā piedalījās arī mūsu skolas audzēknes Elēna Kniploka ( 2.klase, skolotāja I.Grīnvalde) un Krista Beāte Dārziņa ( 3.klase, skolotāja D.Krugaļauža ). Konkursā konkurence abām meitenēm bija milzīga, jo kopā pa A un B grupām, kurā spēlēja mūsu meitenes, piedalījās pavisam 24 audzēkņi no Ventspils, Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Kandavas ,Skrundas un Rojas mūzikas skolām. Konkursā vajadzēja atskaņot divus dažāda rakstura skaņdarbus, no kuriem vienam vajadzēja būt miniatūrai.

/lasīt vairāk/ >

22.02.2016

Sapnis piepildās

Tuvojās Ziemassvētki un Jaunais gads, un mazā Ieva rakstīja vēstuli Salavecim: “Mīļo Salavecīti, es ļoti gribētu aizbraukt ar visu ģimeni ceļojumā ar kuģi uz Stokholmu.” ( Ievas tētis strādā Somijā un reti tiek mājās ).

Arī man bija tāds pat sapnis, taču es vēlējos aizbraukt kopā ar saviem audzēkņiem tieši koncertceļojumā. Tikai es nerakstīju vēstuli Salavecim, bet sakontaktējos ar prāmja Tallink vadību un devos pie Mērsraga Domes priekšsēdetāja Laura Karlsona, kuram esam ļoti pateicīgi par finansiālo atbalstu. Un tad arī sākās mūsu lielā gatavošanās šim ceļojumam.

/lasīt vairāk/ >

04.01.2016

Ziemassvētku laiks Mērsraga Mūzikas un mākslas skolā

Ziemassvētku laiks Mērsraga Mūzikas un mākslas skolā izskanēja muzikālas pasakas skaņās. Katrs jaunais mūziķis īpaši gatavojās šim pasākumam, lai ieliktu tajā arī savu muzikāli radošā gara artavu. Pasakas stāstīšanu bagātināja ne tikai muzikālie priekšnesumi, bet arī trīs jaukas meitenes – Amanda, Gabriēla un Marta, kuras labprāt iejutās pasakas galvenajos tēlos – trusītī Sārtacītī, Runcī un rūķī Krunkulī.

/lasīt vairāk/ >

23.12.2015

Ventspils reģiona mūzikas skolu klavierspēles audzēkņu festivāls

Sestdien, 21.novembrī Ventspils Mūzikas vidusskolā notika Ventspils reģiona mūzikas skolu klavierspēles audzēkņu festivāls, kura piedalījās arī 4 manas audzēknes- Elena Kniploka (2. klase), Ieva Loreta Kraģe (3.klase), LĪga Annija Indruškeviča (3.klase) un Loreta Gūtšmite (4.klase).

 

 

 /lasīt vairāk/ >

27.11.2015

Kā mēs braucām mākslu lūkoties

 23.oktobrī Mērsraga Mūzikas un mākslas skolēni devās mācību ekskursijā uz Rīgas muzejiem.

Turpceļā apmeklējām Jūrmalas Mākslas skolu, jo šobrīd tur apskatāma talantīgas ukraiņu skolnieces( 8. klase) Daniellas Bilogrivas ceļojošā grafiku izstāde ”Harmonija”. Meitene papildina savus lodīšu pildspalvas tehnikā zīmētos darbus ar nelieliem literāriem sacerējumiem, miniatūrām, kas pauž viņas pārdomas saistībā ar konkrēto zīmējumu. Daniellas darbu saturs ir cilvēku savstarpējās attiecības, daba, dzīvnieki. Cerams, izstāde rosinās mūsu skolēnus radošām izpausmēm. Domājam šo skolu apciemot arī pavasarī, jo bērnus interesēja, kā tur norisinās mācību darbs.

 /lasīt vairāk/ >

10.11.2015

Tukuma kamermūzikas festivāls "Rudens krāsas mūzikā"

Piektdien, 23. oktobrī, Tukuma Mūzikas skolā un Durbes pilī norisinājās 2. Tukuma kamermūzikas festivāls "Rudens krāsas mūzikā". Tā iniciatore Tukuma Mūzikas skolas direktore Ligita Zemniece stāstīja, ka krāšņo lapu laiks ir īstais mirklis, kad aicināt ciemos draugus un ļaut skanēt tikpat krāšņiem mūzikas instrumentiem - klavierēm, vijolēm, klarnetēm, flautām un citiem, kā arī skaistai mūzikai. Festivālā piedalījās Tukuma Mūzikas skolas jaunāko klašu vijolnieku ansamblis, instrumentālais trio Noskaņa, kokļu ansamblis un klarnešu ansamblis, Olaines Mākslas un mūzikas skolas jauktais ansamblis, Babītes Mūzikas skolas vijoļu ansamblis un čellu kvartets, Birzgales Mūzikas skolas pūšaminstrumentu ansamblis, Engures Mūzikas un mākslas skolas klavieru ansamblis, Ventspils Mūzikas vidusskolas jauktais ansamblis, Auces Mūzikas skolas instrumentālais ansamblis un Šauļu 1. Mūzikas skolas vijoļu ansamblis "Fiori musicali" kā arī mūsu-Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas flautu ansamblis, kurā spēlēja 4.klases audzēknes Sanija Luīze Ščebrova un Līga Fiņķe.

 /lasīt vairāk/ >

02.11.2015

1. septembris – Zinību diena – tie ir svētki pirms jauna darba cēliena

1. septembris – Zinību diena – tie ir svētki pirms jauna darba cēliena, tas ir jauns sākums un jaunas apņemšanās. Mācību gads ir kārtējais atskaites posms ne tikai tiem, kas mācās, bet arī tiem, kas dod zināšanas, un tiem, kas gādā, lai mūsu audzēkņi mācītos.

 

 

 /lasīt vairāk/ >

09.09.2015

Tā izskanēja Mērsraga MMS mācību gada noslēgums

Mācību gads Mērsraga MMS kā parasti noslēdzas ar skaistu koncertu, kurā muzicē audzēkņi, pedagogi un arī aicināti viesi. Šogad koncerts nebija tikai mācību gada noslēguma atskaites koncerts, bet gan koncerts ar īpašu notikumu – restaurētā flīģeļa atklāšanu! Šis instruments ilgus gadus atradās Mērsraga Tautas nama telpās. Bet nu tas ir restaurēts un novietots Tautas nama zālē un tiek izmantots Mūzikas skolas vajadzībām mācību procesā, kā arī koncertos!

/lasīt vairāk/ >

10.06.2015

I Vieglās un džeza ansambļu konkursa

 „ Rojas ritmi” atskaņas

Mani iespaidi Rojas ritmos bija ļoti patīkami. Viss bija kārtīgi saplānots un pārdomāts. Bija skaisti noformēta zāle. Bija sabraukušas skolas no visādām vietām un sniedza ļoti aizrautīgus un patīkamus priekšnesumus. Nekādā ziņā nenožēloju, ka mēs aizbraucām. Arī mums tas deva lielāku pieredzi un drosmi piedalīties arī citos konkursos. Tas bija ļoti jauki pavadīts laiks.

 

 

 /lasīt vairāk/ >>

27.04.2015

Pūš pa deviņ 2015

Kā katrā vietā, kur brauc ir kaut kas jauns. Mēs braucām uz Talsu Mūzikas skolu, kur notika konkurss. Šis konkurss ir noticis daudzas reizes un šis bija viens no tiem. Šinī konkursā es ieguvu jaunas zināšanas par instrumentiem. Kā pieņemsim, ka mazie bērni spēlē bungas, mežragu un pat trompeti. Tas ir brīnums!

 

 

 /lasīt vairāk/ >>

24.04.2015

Vecās jūrnieku lādes stāsts

1.aprīlī, Joku dienā mūsu skoliņas četri klavieru klases audzēkņi piedalījās Zemgales reģiona mūzikas skolu profesionālās ievirzes izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēles Klavierspēles 2.klašu audzēkņu festivālā Engures Mākslas un Mūzikas skolā,, Vecās jūrnieku lādes stāsts”. Lai gan tā bija Joku diena, spēlēt vajadzēja pavisam nopietni, jo uz festivālu pavisam bija ieradušies 57 bērni gandrīz no visas Latvijas: Jelgavas, Srīveriem, Dobeles, Auces, Bēnes, Bauskas, Tukuma, Salgales, Ozolniekiem un , protams, ka no
pašas Engures arī.

 /lasīt vairāk/ >>

08.04.2015

Labdarības koncerts

Mūzikas un mākslas skolai šogad rit jau trešais mācību gads. Kaut esam visjaunākā izglītības iestāde Mērsraga novadā, mūsu audzēkņu sniegumu novērtējusi gan starpnovadu, gan valsts mēroga žūrija. Protams vienmēr var vēlēties vairāk, var vēlēties labāk.

Pateicoties Jums, visiem tiem, kuri atbalstīja mūsu skolu klātienē un neklātienē, finansiāli un domās, apmeklējot Labdarības koncertu „ Lai skan ”, mūsu skolas audzēkņiem tiks dota iespēja savas prasmes pilnveidot profesionālākā līmeni – apgūt un izmantot savā radošajā darbībā flīģeli. Tas nebūtu iespējams bez Jums - mūsu atbalstītājiem.

 /lasīt vairāk/ >>

20.03.2015

Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu sasniegumi

10. martā Mūzikas un mākslas skolas audzēknes – Krista Beāte Dārziņa un Sanija Luīze Ščebrova pārstāvēja mūsu skolu X Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā Saldū.

Šajā konkursā Krista Beāte Dārziņa ieguva pateicību par piedalīšanos konkursā.

 

 

 

 

 

/lasīt vairāk/ >>

17.03.2015

Jaunumi Mūzikas un mākslas skolā

14. janvārī Ventspils Mūzikas vidusskolā notika Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle

 (koka pūšaminstrumenti un metāla pūšaminstrumenti) audzēkņu Valsts konkursa II kārta.

No Mūzikas un mākslas skolas uz šo konkursu bija izvirzīta 2. flautas spēles klases audzēkne Krista Beāte Dārziņa un 3. flautas spēles klases audzēkne Sanija Luīze Šķebrova.

Konkursā abas meitenes sniedza labu muzikālu priekšnesumu.

Man kā skolotājai prieks, ka Krista un Sanija spēja maksimāli sakoncentrēties un arī pašām meitenēm ir gandarījums par labi paveiktu darbu.

Sirsnīgs paldies Kristas mammai Ivetai par palīdzību, nogādājot meitenes konkursa vietā.

 

 

 /lasīt vairāk/ >>

28.01.2015

Ziemassvētku stāsts

Ar zvaniņa skaņām un dziesmu „ Klusa nakts, svēta nakts”, iesākās Ziemassvētku stāsts Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu koncertā 17. decembrī Mērsraga Tautas namā. Audzēkņu izjustā muzicēšanas prasme sagādāja prieku gan vecākiem, gan pedagogiem, gan pašiem audzēkņiem. Koncertā izskanēja dažādu komponistu skaņdarbi, kā arī populārākās Ziemassvētku dziesmas. Stāstu par Ziemassvētku zvaigzni izstāstīja un izspēlēja skolas mūzikas nodaļas audzēkņi, kurus sagatavoja pedagogi – Juta Frēliha, Andrejs Zemturis, Daiga Krugaļauža, Inguna Augsne un Marika Gavrona.

 

 

 

 

 /lasīt vairāk/ >>

23.12.2014

Saulaini muzikāla pēcpusdiena

Šotrešdien, 3. decembra jaukā pēcpusdienā Mērsraga vidusskolas telpās tika aizsākta jauna tradīcija – Draudzības koncerts ar Tukuma Mūzikas skolas audzēkņiem un pedagogiem.

Pasākums izvērās ļoti gaišs, un  ikviens klātesošais izjuta labi izpildītas mūzikas spēku un skaistumu.

Sadraudzības ideju izlolojušas bija Mērsraga Mūzikas skolas skolotājas Inguna Augsne (klavieres, koncertmeistare gan mūsu, gan Tukuma M. skolā) un Juta Frēliha (flauta).

 /lasīt vairāk/ >>

05.12.2014

Mērsraga Mūzikas un mākslas skola informē

Mācību maksas pārskaitījumi veicami Mērsraga novada pašvaldības kontā Nr.LV85UNLA0050016515414 Lūgums precīzi norādīt skolu - Mērsraga Mūzikas un mākslas skola, mēnesi ( par kādu veikta mācību maksa), summu vai veikt skaidras naudas norēķinu Mērsraga novada pašvaldības kasē. Kases darba laiks no 8.00-12.00, 13.00-17.00; piektdienās – maksājumus nepieņem.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas direktore

Alita Ozoliņa

02.12.2014

 

Pašvērtējuma ziņojums *pdf

 

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas direktore

Alita Ozoliņa

21.11.2014.

Brauciens uz Aizputi

Mērsraga Mūzikas un mākslas skola laiku pa laikam organizē saviem skolēniem izglītojošus, emocionālus pieredzes pasākumus un tematiskus izbraucienus. Un tā - 9.novembrī  Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas skolotājas Larisas Avotas - Avotiņas vadībā mēs -   Lūcija Lusija Aukmane , Nora Raude, Nadīna Lūriņa Lūrmane, Santa Neilande, Reinis Rubenis braucām   uz Aizputes Mākslas skolas izstādi un pasākumu programmu pašā Aizputē, kas bija veltīta mūziķa Mārtiņa Freimaņa piemiņai. Šajā izstāde bija izstādīti arī Santas, Keitas un Reiņa darbi. Kopā izstādē bija ap 100 dažādiem mākslas darbiem dažādās tehnikās.

 /lasīt vairāk/ >>

12.11.2014

Interese un sasniegumu skaits mākslas jomā pieaug

 Šī gada vizuālās mākslas olimpiādē martā 7. klases skolēns Tomass Dārziņš ieguva diplomu par savu darbu apļa kompozīcijā. Tas nozīmē, ka skolēns ir ierindojies tūlīt aiz godalgotajām vietām. Viņa skolotāja, Larisa Avota, piezīmē, ka zēns ir ļoti apdāvināts, īpaši karikatūru zīmēšanā. Par to jau vairākkārt esam pārliecinājušies arī mūsu avīzes slejās. Apsveicam!

 /lasīt vairāk/ >>

09.05.2014

Pūš pa deviņ - 2014

16.aprīlī Talsos notika VI Kurzemes Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu konkurss „ Pūš pa deviņ - 2014”.

 No Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas šajā konkursā piedalījās 2. flautas spēles klases flautu trio - Sanija Luīze Ščebrova, Līga Fiņķe, Marijeta Meta Ozoliņa. Meitenēm konkurence bija liela, jo nācās sacensties ar 20 ansambļiem. Visi koka pūšaminstrumenti tika vērtēti vienā grupā, tādējādi nācās sacensties arī ar vecāko klašu audzēkņiem.

 /lasīt vairāk/ >>

25.04.2014

Konkurss

Šā gada 11.,12. martā Saldū notika IX Kurzemes mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss. No Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas šajā konkursā piedalījās 2. flautas spēles klases audzēkne Sanija Luīze Ščebrova, pedagogs Juta Frēliha.Audzēknei šī bija pirmā lielākā uzstāšanās plašākā mērogā, jo līdz šim viņa bija piedalījusies tikai vietējos koncertos. Šajā konkursā Sanijai Luīzei nācās sacensties ne vien ar lielo mūzikas skolu audzēkņiem kā Liepāja, Ventspils, Kuldīga, Talsi, bet arī audzēkņiem no Lietuvas mūzikas skolas.

 /lasīt vairāk/ >>

 

 

25.03.2014

Baltais ceļojums uz Valsts konkursu Saldū

Neskatoties uz to, ka audzēkņi varētu baudīt pavasara brīvdienas, 17. martā devāmies uz Saldu, kur četras Mūzikas un mākslas skolas audzēknes, divās dažādās vecumu grupās, pārstāvēja mūsu skolu Kurzemes reģiona Latvijas izglītības iestāžu profesionālās ievirzes izglītības mākslas un dizaina jomas programmu audzēkņu Valsts konkursā. Tēma „ Es. Telpa. Vide.”

Kārtējo reizi daba mūs pārsteidza nesagatavotus, pavadot ceļā ar necaurredzamu sniegputeni. Brīžiem jutāmies kā I.Ziedoņa baltajā pasakā: „Nu viss ir balts. Tik balts, ka nekā nevar atšķirt.” 

 /lasīt vairāk/ >>

24.03.2014

Paldies par darbu

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas flautas skolotāja Juta Frēliha 7. martā noorganizēja flautas klases skolēnu koncertu, kurā piedalījās visi mazie flautisti. Koncertu skatīties bija atnākuši bērnu vecāki, vecvecāki un citi interesenti. Katrs ģimenes loceklis priecājās par sava bērna sasniegumiem.

 /lasīt vairāk/ >>

 

19.03.2014

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolai savs logo

Rudens pusē ikviens no Mūzikas un mākslas skolas māksla nodaļas audzēkņiem varēja piedalīties skolas logo veidošanā. Šim aicinājumam atsaucās visi audzēkņi. Darbi tika izstādīti skolā. Par tiem varēja nobalsot ikviens, kurš iegriezās Mūzikas un mākslas skolā. Balsošana noritēja vairākas nedēļas. Pēc tās tika apkopoti rezultāti.

 /lasīt vairāk/ >>

06.03.2014

Sveicam Latviju 95 gadu jubilejā

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas programmas audzēkņi turpina radoši darboties.

Laikā, kad aiz loga agri satumst, mēs visi vēlamies sajust siltumu. Lai šo sajūtu atdzīvinātu, audzēkņi izveidoja gaismas laternas un etnogrāfisko zīmju koku, kurā katrs mākslas skolas audzēknis no sevis ir ielicis sirsnīgu sveicienu Latvijai 95 gadu jubilejā.  /lasīt vairāk/ >>

 

 

 

 

 

 

12.11.2013.

Mērsraga jaunie talanti atsāk savu radošo darbošanos

Strauji sirdspuksti, paši skaistākie ziedi, mirdzošas acis un atkal satikšanās prieks.

Tieši tāds bija mūsu-Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas 1.septembris.

Zāli patīkami pārvērtušas bija mūsu skolas mākslas fejas-skolotājas Kristīne un Larisa. Viņas zāli bija izdekorējušas ar skaistiem augu un ziedu kūlīšiem, kā arī citiem mākslas brīnumiņiem.  /lasīt vairāk/ >>

16.09.2013.

Saulainās dienas Mērsragā

Kā jau mākslas skolās ierasts, audzēkņi radošās nodarbes turpina arī vasarā. Šoreiz Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas vecāko klašu audzēkņi plenēra ietvaros atsvaidzināja kādu stūrīti Mērsragā – autobusa pieturu, attēlojot tajā skatu uz Mērsraga ostu.

Neskatoties uz šīs vasaras sevišķi karsto laiku, audzēkņi īstenoja šo ilgi loloto ideju par pieturas apgleznošanu.

 /lasīt vairāk/ >>

09.08.2013.

Priecīga un skanīga klaviermūzikas pēcpusdiena Mērsraga Mūzikas un mākslas skolā

Mazie mērsradznieki šā gada 12.aprīlī visi tikās daudz neierastākā veidā kā parasti, jo treniņu un mācību procesa vietā šoreiz notika jauka muzikālā tikšanās-tieši maniem klavierspēles audzēkņiem.

Man kā pedagogam īpašs prieks bija par pašiem mazākajiem bērnu dārza audzēkņiem-pianistiem, no kuriem daudziem šāda veida kāpšana uz skatuves bija pirmo reizi-drosmīgi un braši atskaņojot dažādas latviešu tautas melodijas.  /lasīt vairāk/ >>

23.04.2013.

Dzīvot krāsaināk

 

Jau kopš rudens Mērsraga vidusskolas gaiteņi ir atdzīvojušies ne tikvien ar skolēnu balsu kņadu, bet arī ar ļoti krāsainām mākslas izstādēm. Tās vienmēr ir neparasti izkārtotas, un par darbu daudzveidību var tikai pabrīnīties. Arī ieejot Mākslas skolas telpā, cilvēks mazliet apmulst – tur ir gobelēni, apgleznoti trauki, ziemas ainavas un māla figūriņas. /lasīt vairāk/ >>

 

 

 

 

 

 

05.04.2013.

Sveicam, sveicam, sveicam!

 

22. februārī Mūzikas un mākslas skolas skolotāja Kristīne Sauškina ieguva Latvijas Universitātes profesionālo bakalaura grādu izglītībā un mājsaimniecības, mājturības un tehnoloģiju skolotājas un vizuālās mākslas skolotājas kvalifikāciju. /lasīt vairāk/ >>

 

 

 

 

 

 

 

 

01.03.2013.

Baltā …

 

   Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas programmas audzēkņi turpina radoši darboties. Iedvesmojoties no baltās ziemas un I. Ziedoņa pasakas „Baltā pasaka”, mācību priekšmetā „Darbs materiālā” audzēkņi veidoja miniatūrus gobelēnus. Savos darbiņos, vadoties pēc šī brīža sajūtām, audzēkņi izsapņoja savu balto pasaku. /lasīt vairāk/ >>

26.02.2013.

 17.12.2012.

Saulgriežus gaidot

 

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas programmas skolēniem bija iespēja izveidot telpu rotājumu, kas latviešu kultūrā ir viena no senākajām rotām Saulgriežos. Mācību priekšmetā darbs materiālā, bērni veidoja ļoti skaistus puzurus, kas rotā skolas telpas un priecē ne tikai pašus skolēnus, bet arī pārējos skolā esošos, kā arī skolas viesus. Daži skolēni atzina, ka puzuru veidot bija vieglāk, nekā sākumā šķita. Skolēni tos rotāja ar spalvām, un ar savītām krāsainām zvaigznītēm. /lasīt vairāk/ >>

 04.12.2012.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skola

 

Mūsu mākslas skolā paralēli zīmēšanai, gleznošanai un darbam ar materiāliem skolēni apgūst mākslas valodas pamatus. Programmā tie ir skolēniem, sākot no 3.kursa. Mācību priekšmets sevī ietver arī mācīšanos izprast mākslas attīstības vēsturisko gaitu.  /lasīt vairāk/ >>

 

 

 

 23.11.2012.

 

Pašvērtējuma ziņojums *pdf

 

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas direktore

Alita Ozoliņa

05.11.2012.

Mērsraga Mūzikas un mākslas skola informē

 

Mācību maksas pārskaitījumi veicami Mērsraga novada pašvaldības kontā

Nr. LV85UNLA0050016515414. Lūgums precīzi norādīt skolu - Mērsraga Mūzikas un mākslas skola, mēnesi ( par kādu veikta mācību maksa), summu vai veikt skaidras naudas norēķinu Mērsraga novada pašvaldības kasē. Kases darba laiks no 8.00-12.00, 13.00-17.15 ; piektdienās no 8.00-12.00, 13.00-16.00

Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas direktore

Alita Ozoliņa

09.12.2012.

Piektdien, 14.sptembrī, plkst. 16.00

Visus ģitārspēles audzēkņus un viņu vecākus, gaidīsim Mērsraga Mūzikas un mākslas skolā, Skolas ielā 8, uz pirmo tikšanos ar ģitārspēles pedagogu Ģirtu. Līdzi ņemt ( ja ir iegādāta) savu mūzikas instrumentu - ģitāru.

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2015