SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Mērsraga novada dome

bullet

SIA "Mērsraga ūdens"

bullet

Mērsraga ostas pārvalde

bullet

Izglītības iestādes

bullet

Kultūras iestādes

bullet

Informācijas centrs

bullet

Pašvaldības policija

bullet

Bāriņtiesa 

bullet

Sociālais dienests 

bullet

Brīvā laika pavadīšanas centrs

 

 

 

Mērsraga novada pašvaldības iestādes

Biedrības un NVO

 

Brīvā laika pavadīšanas centrs

Adrese

Lielā iela 53, Mērsrags,

Mērsraga novads,

LV-3284

Tel.- 26464443

e-pasts:

 

Darba laiks

1-5: 15:00 - 17:00

 

Vadītāja

Gunta Fībiga

 

Nolikums dienas centram (* pdf)

Kārtības noteikumi dienas centrā (* pdf)

 

bullet

Kontakti

bullet

Ziņas, jaunumi

 

 

 Ziņas, jaunumi

Radošā nedēļa “ Ķer! Ber! Ver!”

 Dienas Centrā ir izskanējusi no 06.07.2015. – 10.07.2015. Neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem, mēs izdarījām visu plānoto - pirmdien mēs gatavojām pūķus, kurus lidinājām otrdien, neskatoties uz stipro vēju, otrdien krāsojām smiltis un spalvas, trešdien gatavojām mazus sapņu ķērājus, ceturtdien, kad smiltis jau bija izžuvušas – bērām tās pudelēs, bet piektdien, kad bija paredzēts pikniks pie bākas, mainīgo laikapstākļu dēļ, mēs cepām desiņas turpat Dienas Centra pagalmā. Gardi notiesājām tās un kāds turpināja bērt smiltis pudelēs, kāds vēl vēlējās pagatavot sapņu ķērāju.

 /lasīt vairāk/ >

13.07.2015

Lieldienas Dienas centrā

2. aprīlī, Mērsraga Bērnu Dienas centrā tika sagaidītas Lieldienas. Iepriekšējā dienā krāsojām olas, kuras mums sanāca tumši, tumši zilas – 1. aprīļa joks no Lieldienu zaķa!

Lieldienas sagaidījām, meklējot olas otru pusīti, kuras bija saslēptas Dienas centra telpās.

Tālāk sekoja jautras stafetes komandās, kā arī augstākā torņa salikšana no lego klučiem.

Neiztikām arī bez tradicionālajām Lieldienu atrakcijām – olu kaujām un olu ripināšanas.

 /lasīt vairāk/ >>

13.04.2015

Jauna tradīcija Mērsragā

Pasaulē sākot ar 2005. gadu tiek atzīmēta Vispasaules publiskā adīšanas diena. Kā vēstī Wikipedia, tad šo tradīciju aizsāka Danielle Landes. Lai cilvēki nedomātu, ka adīšana ir domāta tikai vecmāmiņām, tika noorganizēta adītāju kopā sanākšana kādā publiskā vietā.

2005. gadā visā pasaulē tika noorganizēti 25 pasākumi un ar katru gadu pasākumu skaits un dalībvalstu skaits arī pieauga. Latvijā šādas kopā sanākšanas sākās ap 2007.gadu.

 /lasīt vairāk/ >>

29.05.2014

Mērsraga Brīvā laika pavadīšanas centra bērni piedalījās 2013./2014. gada konkursā "Es dzīvoju pie jūras" (Tēma "Osta")

Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no Latvijas, kā arī no Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Honkongas, Kazahstānas, Krievijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Rumānijas, Serbijas, Tatarstānas, Turcijas.  

 

 /lasīt vairāk/ >>

07.03.2014

Dienas centra notikumi

Dienas centrs ir atvērts ikvienam bērnam no 5 gadu vecuma, kurš vēlas darba dienu pēcpusdienas pavadīt rotaļājoties, spēlējoties vai radošā gaisotnē pavadīt laiku.

Sākotnēji izstrādāju nodarbību plānu pa nedēļām, bet tad sapratu,  ka tas neder.  Man ir plāns pie kā pieturēties, bet konkrētas nodarbības pa laikiem un dienām vairs neorganizēju, jo centra apmeklētāji mainās katru dienu.

 /lasīt vairāk/ >>

 

 

 

 

 

 

06.08.2013.

Sveču mēnesis - Dienas centrā 

   Tātad Jūs jau visi zināt, ka februāris ir sveču mēnesis. Arī Mērsraga Dienas centrā norisinājās sveču liešana. Katrs bērns, kurš vēlējās izliet savu svecīti, varēja to darīt. Brīvā laika pavadīšanas centra bērni novēl Jums katram izliet savu laimes svecīti. /lasīt vairāk/ >>

 

 

 

27.02.2013.

Dienas centrā Ziemassvētki

28. decembrī 2012. gadā Dienas centrā arī bija svinēti Ziemassvētki. Skolotāja Marita iepazīstināja ar Ziemassvētku stāstu par Ziemassvētku vecīša vēstuli.

Bērni aktivitātēs parādīja savas prasmes un zināšanas, piemēram, kur atrodas sniegavīra deguns. /lasīt vairāk/ >>

 

 

 

 

 

 24.01.2013.

Dienas centrs decembrī

Decembris ir radošuma mēnesis, kurā ikviens ļaujas brīvai fantāzijai, lai iepriecinātu pats sevi un citus. Decembra sākumā dienas centrā ar Sandijas Štreinertes iniciatīvu tapa jaukas, brīnišķīgas kartiņas, kuras Ziemassvētkos iepriecinās Mērsraga iedzīvotājus. Liels paldies Sandijai par jauki pavadīto laiku un zināšanām, kuras ir iedevusi Mērsraga bērniem. /lasīt vairāk/ >>

 

 

 18.12.2012.

Lieldienas dienas centrā

11. aprīlī arī Mērsraga dienas centrā svinēja Lieldienas. Lieldienas ir pavasara saulgrieži, ko svin par godu pavasara un saules atnākšanai. Kristiešiem šis ir Kristus augšāmcelšanās laiks.

Bērni kopā ar viesiem un dienas centra darbinieci atjaunoja zināšanas Lieldienu tradīcijās, mīklu minēšanā un ticējumos. Bērniem ļoti patika olu ripināšana

lasīt vairāk/ >>

                      

Mērsraga novada sociālā dienesta vadītāja Gunta Fībiga

23.04.2012.

Pirmie Ziemassvētki bērnu dienas centram „Ūdensrozītes”

 

2011.gada nogalē, 30.decembrī Ziemassvētku vecītis apciemoja Mērsraga bērnu dienas centru „Ūdensrozītes”. Bērni bija sagatavojuši, kopā ar centra darbiniekiem, uzvedumu par rūķīšiem, kalnu namiņā. Bērni tika pie saldumu tūtām un varēja ielūkoties laimes akā, kurā bija paslēpusies kāda mīkstā rotaļlieta, kas kādam varētu kļūt par mīļmantiņu un draudziņu Jaunajā 2012.gadā

/lasīt vairāk/ >>

 

05.01.2012

Brīvā laika pavadīšanas centrs  mūsu novada bērniem Lūdz palīdzību

 

   Ir grūti uzsākt jaunu darbību, bet es ticu, ka kopējiem spēkiem mēs varēsim radīt vidi kur bērni varētu pavadīt interesanti savu brīvo laiku. Darba dienās centru apmeklē apmēram no pieci bērni. No 05. aprīļa centrs savu darbību sāks ātrāk no pl. 14.00.  /lasīt vairāk/ >>

06.04.2011

Sīkāka informācija pa telefonu 26464443 (Gunta Fībiga)

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2015