SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 
bullet Sports Mērsraga novadā
bullet

Sporta jaunumi

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Florbols

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

 

Mērsraga novada sporta dzīves jaunumi

 

 

Mērsraga kauss zemledus makšķerēšanā 2015

 

14. februārī Sasmakas ezerā norisinājās Mērsraga kausa izcīņa zemledus makšķerēšanā. Mērsraga novada organizētās sacensības šajā sporta veidā slavenas ar labo organizēšanas kvalitāti gan balvu, gan saviesīgās daļas ziņā, tādēļ ir ļoti populāras un kupli apmeklētas. Arī šī kausa izcīņa nebija izņēmums un sacensībām dalību pieteica vairāk kā divdesmit zemledus makšķernieki, kuru vidū vīri ar visnotaļ skaļiem tituliem Latvijā.

Laika apstākļi sacensību dalībniekus lutināja ar jauku un siltu laiku, gaisa temperatūra bija mazliet virs nulles un pūta diezgan dzestrs vējš. Ezera iemītnieki – zivis, ķērās apmierinoši, lomi nebija pārbagāti, bet kopumā zivis bija aktīvas.

Sacensības notika meistarklasē - tas nozīmē, ka sacensību dalībnieki tika ielozēti noteiktā sektorā, kura ietvaros drīkstēja meklēt „laimi”. Iespējams bija startēt komandu vērtējumā un individuāli.

 Pirmie pēc pirmā posma individuālajā vērtējumā katrs savā sektorā bija Sergejs Sergējevs, Juris Nagainis un Guntars Rozenlauks. Komandu vērtējumā pēc pirmā posma vadībā izvirzījās „Ogre mēs zivīm” un „BSM Finnex”. Uzvarētājs, kā jau varēja prognozēt noskaidrojās otrajā posmā, kas loma ziņā bija stipri nabadzīgāks par pirmo posmu. Liekot lomus uz svariem noskaidrojās, ka pirmajās vietās otrajā posmā savos sektoros ir Agris Rudzāns, Harijs Raciborskis un Paulis Placēns . Komandu vērtējumā otrajā posmā labākie  ” BSM  Finnex”.

Divu posmu kopvērtējumā pirmajā vietā un Mērsraga zemledus makšķerēšanas kausu individuālajā vērtējumā iegūst  jau otro gadu pēc kārtas ar 3 punktiem Harijs Raciborskis no komandas „ BSM Finnex”, otrais ar 3 punktiem Guntars Rozenlauks no komandas „Krimunas”, bet trešajā vietā  ar 4 punktiem Juris Nagainis no komandas „Ogre mēs zivīm”.

Komandu vērtējumā pirmie „BSM Finnex”- Harijs Raciborskis, Raimonds Kinerts un Aldis Vārna.

Otrajā vietā „Mēs zivīm - Ogre”- Sergejs Sergējevs, Paulis Placēns un Juris Nagainis.

Trešajā vietā komanda „Krimunas” – Andžs Daugavietis, Santa Rozenlauka un Guntars Rozenlauks.
            Sieviešu konkurencē labākā ar 9 punktiem Santa Rozenlauka, otrā ar 10 punktiem Māra Ķeņģe un trešā ar 12 punktiem Elvīra Rudzāne.

Pēc sacensībām sportisti mielojās ar garšīgu zivju zupīti un citiem kārumiem, kurus bija sarūpējis sacensību iniciators un aktīvs organizētājs Oskars Apsītis. Jāpiebilst, ka Oskars bijā tā aizņemts ar rūpēšanos par sacensību dalībnieku vēderiem, ka pats nepaspēja pielietot savu zemledus makšķerēšanas inventāru un ar smaidu novēlēja uzvaru konkurentiem! Oskaram asistēja un visu degustēja Uldis Zutis, Dagnis Ķevlis, Roberts Šiliņš un es Ivars Indruškevičs.

Sacensību dalībnieki saka lielu paldies Guntim Dvoreckim par garšīgajām kūpinātajām zivīm un Andrim Kadiķim par zivīm zupītei.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās, no sacensību organizētajiem Mērsraga novada domes un Oskara Apsīša.

Sīkāka informācija par turnīru – tabulas un statistika Mērsraga novada domes mājas lapā www.mersrags.lv – sadaļā makšķerēšana.

Uz tikšanos vasarā Engures ezerā!

 

 

 

 

Mērsraga novada sporta organizators: Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

16.02.2015.

 

Sporta metodiķis

Ivars Indruškevičs
Mērsraga vidusskola - sporta kabinets.

Tel. 26455993

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2015