SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 
bullet Sports Mērsraga novadā
bullet

Sporta jaunumi

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Florbols

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

 

Mērsraga novada sporta dzīves jaunumi

 

 

Mērsraga kauss zemledus makšķerēšanā 2014

 

15. februārī Sasmakas ezerā norisinājās Mērsraga kausa izcīņa zemledus makšķerēšanā. Mērsraga novada organizētās sacensības šajā sporta veidā slavenas ar labo organizēšanas kvalitāti gan balvu, gan saviesīgās daļas ziņā, tādēļ ir ļoti populāras un kupli apmeklētas. Arī šī kausa izcīņa nebija izņēmums un sacensībām dalību pieteica vairāk kā trīsdesmit zemledus makšķernieki, kuru vidū vīri ar visnotaļ skaļiem tituliem Latvijā.

Laika apstākļi sacensību dalībniekus lutināja ar jauku un siltu laiku, gaisa temperatūra bija mazliet virs nulles un pūta diezgan dzestrs vējš. Ezera iemītnieki – zivis, ķērās apmierinoši, lomi nebija pārbagāti, bet kopumā zivis bija aktīvas.

Sacensības notika meistarklasē - tas nozīmē, ka sacensību dalībnieki tika ielozēti noteiktā sektorā, kura ietvaros drīkstēja meklēt „laimi”. Iespējams bija startēt komandu vērtējumā un individuāli.

 Pirmie pēc pirmā posma individuālajā vērtējumā katrs savā sektorā bija Paulis Placēns, Harijs Raciborskis un Raimonds Kinerts. Komandu vērtējumā pēc pirmā posma vadībā izvirzījās „Rapala - BSM”. Uzvarētājs, kā jau varēja prognozēt noskaidrojās otrajā posmā, kas loma ziņā bija dāsnāks par pirmo posmu. Iesildījušies bija gan sportisti, gan zivis un liekot lomus uz svariem noskaidrojās, ka pirmajās vietās otrajā posmā savos sektoros ir Juris Āboliņš, Harijs Raciborskis un Igors Kude. Komandu vērtējumā otrajā posmā atkal labākie ”Rapala - BSM”.

Divu posmu kopvērtējumā pirmajā vietā un Mērsraga zemledus makšķerēšanas kausu individuālajā vērtējumā iegūst ar 2 punktiem Harijs Raciborskis no komandas „Rapala BSM”, otrais ar 3 punktiem Raimonds Kinerts no komandas „Rapala BSM”, bet trešajā vietā arī ar 5 punktiem Artis Akmanis no komandas „Copes nams”.

Komandu vērtējumā pirmie „Rapala BSM”- Harijs Raciborskis, Raimonds Kinerts un Agris Rudzāns.

Otrajā vietā „Mēs zivīm - Ogre”- Sergejs Sergējevs,Paulis Placēns un Juris Nagainis.

Trešajā vietā komanda „Copes nams” – Juris Āboliņš, Vladislavs Beļskis un Artis Akmanis.
Sieviešu konkurencē labākā ar 13 punktiem Marika Valdmane, otrā ar 14 punktiem Santa Rozenlauka un trešā ar 16 punktiem Anita Brigadere.

Pēc sacensībām sportisti mielojās ar garšīgu zivju zupu un citiem kārumiem, kurus bija sarūpējis sacensību iniciators un aktīvs organizētājs Oskars Apsītis. Jāpiebilst, ka Oskars bijā tā aizņemts ar rūpēšanos par sacensību dalībnieku vēderiem, ka pats nepaspēja pielietot savu zemledus makšķerēšanas inventāru un ar smaidu novēlēja uzvaru konkurentiem! Oskaram asistēja un visu degustēja Dagnis Ķevlis, Roberts Šiliņš un es Ivars Indruškevičs.

Sacensību dalībnieki saka lielu paldies Aleksandram Stockim par garšīgajām kūpinātajām zivīm.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās, no sacensību organizētajiem Mērsraga novada domes un Oskara Apsīša.

.Sīkāka informācija par turnīru – tabulas un statistika Mērsraga novada domes mājas lapā www.mersrags.lv – sadaļā makšķerēšana.

Uz tikšanos vasarā Engures ezerā!

 

<<Rezultāti>>

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

17.02.2014.

 

Sporta metodiķis

Ivars Indruškevičs
Mērsraga vidusskola - sporta kabinets.

Tel. 26455993

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2014