SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 
bullet Sports Mērsraga novadā
bullet

Sporta jaunumi

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Florbols

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

 

Mērsraga novada sporta dzīves jaunumi

 

 

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti

 

13. septembrī laivu bāzē „Bebri” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2014- 3. noslēguma posmam.

Šoreiz, atšķirībā no pirmajiem posmiem sacensību dalībnieku aktivitāte bija ievērojami mazinājusies, pavisam dalību trešajam posmam pieteica 14 laivu ekipāžas. Gandrīz visas vadošās ekipāžas bija ieradušās un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās gana spraigas. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Sacensību rīts bija skaidrs, pūta dzestrs vējiņš, saulītei austot gaiss iesila pavisam vasarīgi, bet vēlāk saule paslēpās aiz mākoņiem. Principā nekas netraucēja sportistiem sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus.

Pirmie ar nopietnu pieteikumu uz medaļām jau stundu pirms finiša ieradās  Edgars Stiķis un Dainis Arbidāns – lomā 18,405 kilogrami zivis. Lomā deviņas līdakas, no kurām viena īpaša skaistule (5,020kg) un vairāki asari. Jāsaka, ka šādu lomu pēdējos gados nākas redzēt reti un tādēļ liels prieks par to, ka to sasniegusi vietējā Mērsraga ekipāža. Kā izrādījās vēlāk, ar to pietika, lai uzvarētu posmā un arī kopvērtējumā.. Sacensību līderi pēc pirmajiem diviem posmiem Igors Kude un Aigars Rudziks  bāzē ierodas ar salīdzinoši labu lomu (6,725 kg), kas dod  viņiem ceturto vietu trešajā posmā. Diemžēl laika limitu pārtērē un pie ieskaites punktiem netiek mūsu Pāvels Sibiļevs un Ralfs Baļķītis, kas dod pamatīgu triecienu viņu pozīcijām kopvērtējumā. Trešā posma uzvarētāji Edgars Stiķis, Dainis Arbidāns. Otrajā vietā Māris Jansons, Andris Ozoliņš, bet trešajā vietā Viesturs Buks, Ivo Ulmanis.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2014. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 6 punktiem ir Edgars Stiķis un Dainis Arbidāns, otrajā vietā ar 8 punktiem, Aigars Rudziks  un Igors Kude, trešie ar 11 punktiem Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, ceturtā vietā arī ar  11 punktiem Māris Jansons un Andris Ozoliņš, piektie ar 20 punktiem Viesturs Buks un Ivo Ulmanis, bet sestajā vietā ar 22 punktiem Pāvels Sibiļevs un Ralfs Baļķītis.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs, saka lielu paldies visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!

3. posma un noslēguma sacensību protokols, kā arī bildes redzamas sadaļā makšķerēšana -www.mersrags.lv

 

 

<<Rezultāti>>

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

14.09.2014.

 

Sporta metodiķis

Ivars Indruškevičs
Mērsraga vidusskola - sporta kabinets.

Tel. 26455993

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2014