SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

Ostas ziņas

 

Mērsraga ostas rezultāti 2014.gada astoņos mēnešos

 

Neskatoties uz ekonomiskām sankcijām no Krievijas puses un saspīlējumu, Mērsraga ostas turpina strādāt pēc ierastā grafika un darba rezultāti ir ļoti labi.

2014.gada 8 mēnešos ostā pārkrauti 169,3 tūkstoši tonnu apaļkoku, 73,7 tūkstoši tonnu koksnes šķeldas, 36,7 tūkstoši tonnu koksnes granulu, 6,6 tūkstoši tonnu kūdras, 2,9 tūkstoši tonnu svaigo zivju, 20,8 tūkstoši tonnu akmens šķembu un 2,7 asfalta šķembu maisījuma. Kopā tas sastāda 312,7 tūkstošus tonnu dažādu importa un eksporta kravu, bet 2013.gada 8 mēnešos pārkrauti tikai 264,0 tūkstoši tonnu kravu. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, otas kravu apgrozījums ir pieaudzis par 48,7 tūkst.t jeb 18,4 procentiem. Ostā apkalpoti 82 komerckuģi bez neviena kuģu negadījuma.

Kravu pieaugums attiecībā pret iepriekšējā gada attiecīgo periodu ir visai pārliecinošs. Uz šo brīdi jau ir skaidri redzams, ka kravu apgrozījuma statistikas dati ir ne tikai šī gada sākuma labvēlīgās ledus situācijas radīti, bet arī visu mūsu klientu, sadarbības partneru un ostas pārvaldes darbinieku čakla darba rezultāts. Par to visiem saku lielu paldies!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mērsraga ostas pārvaldnieks

Jānis Budreika

09.09.2014.

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2014