SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

Ostas ziņas

 

Ostas pārvalde atkārtoti saņem kvalitātes sertifikātu

 

Mērsraga ostas pārvaldes darbinieki pašā Lieldienu priekšvakarā, proti, š.g.28.martā izturēja nozīmīgu pārbaudījumu – pārvaldes kvalitātes vadība sistēmas pārsertifikācijas auditu atbilstoši ISO 9001:2008 standarta prasībām, ko veica SIA „Bureau Veritas Latvia” auditori. Visi iesaistītie darbinieki bija rūpīgi gatavojušies, un abi pieredzējušie auditori – Ilgvars Kadiķis un Ilmārs Sekacis atzina, ka Mērsraga ostas pārvaldē ieviestā un uzturētā kvalitātes vadības sistēma atbilst ISO kvalitātes standarta prasībām, un ka organizācija tiek rekomendēta kvalitātes vadības sistēmas atbilstību standarta prasībām apliecinoša sertifikāta atkārtotai saņemšanai.   

16.aprīlī saņēmām priecīgu ziņu no SIA „Bureau Veritas Latvia”:

„Apsveicam Jūs un Jūsu darbiniekus ar akreditēta atbilstības sertifikāta atbilstoši ISO 9001 standartam saņemšanu!

Jūsu “Bureau Veritas Certification” sertifikāts ir vērtīgs ieguvums. Jūsu sertifikācija parāda ne tikai Jūsu sasniegumus un pastāvīgu apņemšanos vadīt biznesu ļoti profesionāli un konsekventi, bet Jūsu “Bureau Veritas Certification” sertifikācija visā pasaulē tiek atpazīta kā izcilības simbols. “Bureau Veritas Certification”Jūs pilnībā atbalsta šī sasnieguma reklamēšanā, lietojot “Bureau Veritas Certification” sertifikācijas zīmi uz Jūsu brošūrām, kompānijas transportlīdzekļiem, zīmēm, karogiem, kancelejas piederumiem utt.”

Es kā ostas pārvaldnieks un kā kvalitātes sistēmas vadītājs lepojos ar šo nozīmīgo sasniegumu un izsaku pateicību viesiem pārvaldes darbiniekiem!

 

 

 

 

 

Ar cieņu,

Jānis Budreika

Mērsraga ostas pārvaldnieks

18.04.2013.

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2013