SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

Videogalerijas

 

 

 
bullet Sports Mērsraga novadā
bullet

Sporta jaunumi

 

    LV   RU   EN

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Florbols

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

 

Mērsraga novada sporta dzīves jaunumi

 

 

Titulu atkārtoti aizstāv Raimonds

 

10.augustā Mērsraga svētku ietvaros Mērsraga vidusskolā notika Mērsraga kausa izcīņa galda tenisā 2013. Sacensības bija kupli apmeklētas un uz kausu sacensību sākumā cerīgi skatījās divdesmit pieci vīri un sešas sievietes. Sportisti pēc iepriekšējo gadu reitinga tika sadalīti četrās apakšgrupās, kurās izspēlēja grupu turnīru. Labākie trīs no katras grupas turpināja cīņu par medaļām, bet sportisti, kuriem todien neveicās turpināja cīņu par vietu sadalīšanu aiz pirmā divpatsmitnieka.

Sievietes pēc grupu turnīra nespēja ielauzties labākajā divpatsmitniekā un izspēlēja savu grupu noskaidrojot spēcīgāko.

Cīņas ritēja uz sešiem tenisa galdiem vienlaicīgi, tādēļ sacensības noritēja bez lielas kavēšanās un sportisti vēl nebija apžāvējuši sviedrus uz pieres, kad bija jau jāiesaistās jaunās cīņās. Sacensību dalībnieku meistarības līmenis bija diezgan vienmērīgs, nebija izteiktu līderu, kas būtu par galvas tiesu pārāks par visiem, tādēļ visas cīņas un izspēles bija ļoti interesantas un saistošas. Jebkurš varēja uzvarēt jebkuru un pat turnīra gaitā izveidojušies daži līderi pamanījās zaudēt dažam reitingā zemākam tenisistam. Saspringums un emocijas valdīja līdz pat pašām pēdējām cīņām, un godalgoto vietu ieguvējus noskaidroja tikai beidzoties pēdējām izspēlēm.

 

Un tā Mērsraga kausa ieguvējs galda tenisā 2013. gadā un 2012 - 2010. gada kausa ieguvēja titulu veiksmīgi aizstāvējis nu jau četrkārtējais Mērsraga galda tenisa kausa ieguvējs Raimonds Štreinerts, otrajā vietā Vladislavs Grebeško, bet trešais Māris Priede. Labākais no mūsu galda tenisistiem Vairis Ķiršakmenis – piektā vieta, septītais Jurģis Ozoliņš, bet astotais turnīra idejas uzturētājs un aktīvs galda tenisa fanāts Uldis Zutis. Vēl turnīrā no Mērsraga piedalījās Ainārs Neimanis un Aivis Āboliņš.

Sieviešu konkurencē pirmajā vietā un kausu savā īpašumā ieguva Ina Šmēdiņa ,otrajā vietā Inga Vērdiņa, bet trešā Anita Zeltiņa.

 

Pēc apbalvošanas Uldis sportistus aicināja atpūsties laivu bāzē „Bebri”, kur galda tenisisti vēlreiz pārrunāja un izdzīvoja dienas notikumus pie bagātīgi klāta galda. Visi, kas vēlējās varēja noskalot dienā izlietos sviedrus ezerā un izkarsēties uz pirtiņas lāvas. Oskars Apsītis, kā vienmēr bija sarūpējis brīnumu gardu zivju zupīti, kas guva vispārēju ēdāju atzinību. Pie galda skanēja dziesmas un visi bija ļoti gandarīti par labi izdevušos turnīru.

Turnīra organizatori saka paldies par atbalstu Mērsraga novada domei, un personīgi Oskaram Apsītim ar Viktoru Sibiļevu.

 

 

 

 

Sacensību protokoli un bildes www.mersrags.lv 

 

 

           

           

 

 

                                    Turnīra organizētājs Uldis Zutis un

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

12.08.2013.

 

Sporta metodiķis

Ivars Indruškevičs
Mērsraga vidusskola - sporta kabinets.

Tel. 26455993

 

 

 

(C) MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2013