SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

 

 

 

    LV   RUS   ENG

Mērsrags tiešraidē

 

Ostas ziņas

 

Mērsraga ostā pieaug kravu apgrozījums

 

 

Mērsraga ostā labas ziņas - kravu apgrozījums pēc nelielā krituma šī gada augustā un septembrī atkal pārliecinoši pieaug!

Šī gada 11 mēnešos esam pārkrāvuši jau 406,5 tūkstošus tonnu dažādu kravu, bet 2011.gada 11 mēnešos -  397,1 tūkstošus tonnu, tai skaitā 227,5 tūkst. t apaļkoku, 96,6 tūkst. t koksnes šķeldas, 58,4 tūkst. t koksnes granulu, 3,7 tūkst. t kūdras, 2,9 tūkst. t nozvejoto svaigo zivju un 7,9 tūkst. t reciklētā asfalta šķembu.

Kravu apgrozījums ostā salīdzinājumā ar 2011.gadu ir palielinājies par 9,4 tūkstošiem tonnu. Kravu struktūra ir nedaudz mainījusies, samazinājies eksporta kravu apjoms, savukārt ievērojami pieaudzis importa kravu, t.i., akmens šķembu un asfalta šķembu īpatsvars.

Savukārt apkalpoto komerckuģu skaits 2012.gada 11 mēnešos salīdzinājumā ar pagājušā gadu ir samazinājies par veseliem 13 kuģiem, bet tas kontekstā ar kravu pieaugumu ir ļoti pozitīvs ostas darbības rādītājs. Sekmīgi veikto ostas padziļināšanas darbu rezultātā ir uzlabojusies ostas sniegto pakalpojumu kvalitāte - varam apkalpot lielākas tonnāžas kuģus, tādējādi piedāvājot labākas biznesa iespējas kravu īpašniekiem un veicinot ekonomikas attīstību.

 

 

Vēlot visiem gaišu un ģimenisku pirmo adventes svētdienu,

Mērsraga ostas pārvaldnieks Jānis Budreika

30.11.2012.

 

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2012

Izstrādātājs un uzturētājs VV

mersrags{at}mersrags.lv

V.6.5.