SākumsNovada pašvaldībaMērsraga novadsMērsraga avīzeIestādesIzglītībaKultūraSportsTūrisms

Aktivitātes Mērsragā

Mērsraga ostas ziņasBiedrības un NVOSludinājumiRakstu arhīvse-pastsFotogalerijas

 

 

 

 
bullet Sports Mērsraga novadā
bullet

Sporta jaunumi

 

    LV   RUS   ENG

Mērsrags tiešraidē

 

bullet

Jaunumi sportā

bullet

Sporta ziņu arhīvs

bullet

2011.gada kopsavilkums

bullet

2010.gada kopsavilkums

 

bullet

Zoles klubs

bullet

Makšķerēšana

bullet

Dambrete

bullet

Šahs

bullet

Novuss

bullet

Šautras

bullet

Futbols

bullet

Galda teniss

bullet

Galda hokejs

bullet

Florbols

bullet

Pludmales futbols

bullet

Pludmales volejbols

bullet

Basketbola mīnusi

bullet

Fotogalerija

 

 

 

 

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

 

1. septembrī laivu bāzē „Bebri” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2012- 3. noslēguma posmam.

Šoreiz, atšķirībā no pirmajiem posmiem sacensību dalībnieku aktivitāte bija ievērojami mazinājusies, pavisam dalību trešajam posmam pieteica 15 laivu ekipāžas. Visas vadošās ekipāžas bija ieradušās un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās gana spraigas. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Sacensību rīts bija nomācies, smidzināja smalks lietus un pūta dzestrs vējiņš, saulītei austot gaiss gan iesila pavisam vasarīgi un nekas netraucēja sportistiem sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus.

Pirmie ar nopietnu pieteikumu uz medaļām ieradās Māris Bumburs un Guntis Riekstiņš– lomā 9,675 kilogrami zivis, bet kā izrādījās vēlāk ar to pietika tikai ceturtajai vietai. Drīz ar trešās vietas cienīgu lomu ierodas mūsu Edgars Stiķis un Oskars Daugulis lomā 10,365 kilogrami zivis, otrajā vietā atkal mūsējie – Pāvels Sibiļevs un Viktors Sibiļevs – 10,765 kilogramu liels loms, bet ar ekipāžas kopējo svaru 11,3055 kilogramus uz zeltu trešajā posmā piesakās Haralds Straupe un Zigmunds Ziediņš - Sudrabiņš. Sacensību pārliecinošie līderi pēc pirmajiem diviem posmiem Romalds Ribuzuls un Mārtiņš Reks diemžēl bāzē ierodas pēc noteiktā laika limita un viņu loms, kas būtu sudraba vērtībā netiek ieskaitīts, dodot pamatīgu triecienu viņu pozīcijām kopvērtējumā.

Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2012. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 10 punktiem ir Haralds Straupe un Zigmunds Ziediņš - Sudrabiņš, otrajā vietā ar 13 punktiem, Māris Bumburs un Guntis Riekstiņš, trešie ar 14 punktiem Aigars Rudziks un Igors Kude, ceturtā vietā ar 14,5 punktiem Romalds Ribuzuls un Mārtiņš Reks, piektie ar 22 punktu Pāvels Sibiļevs un Viktors Sibiļevs, bet sestajā vietā ar 23 punktiem Mārtiņš Pluģis un Artūrs Rozenbergs.

 

 Cīņa Mērsraga kausā ir noslēgsies un kausa ieguvēji noskaidroti, priekšā cīņa Latvijas čempionātā spiningošanas divcīņā kas notiks 22. septembrī – starts no laivu bāzes „Bebri”.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs, saka lielu paldies visiem, kas bija iesaistīti sacensību sarīkošanā un atbalstīja mūs!

 

 

3. posma un noslēguma sacensību protokols un bildes.

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs

 26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

 04.09.2012. 

 

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2012

Izstrādātājs un uzturētājs VV

mersrags{at}mersrags.lv

V.6.5.