v.6.0

 Novada pašvaldība

 Mērsraga novads

 Mērsraga Avīze Iestādes

 Kultūras pasākumi Sporta pasākumi

 Aktivitātes Mērsragā 2011

 Sports Mērsragā

>>> Jaunumi sportā

>>> Zoles klubs

>>> Makšķerēšana

>>> Dambrete

>>> Šahs

>>> Novuss

>>> Šautras

>>> Futbols

>>> Galda teniss

>>> Galda hokejs

>>> Pludmales futbols

>>> Pludmales volejbols

>>> Basketbola mīnusi

>>> Sportistu fotogalerijas

 Mērsraga ostas ziņas

 Biedrības un NVO

 Tūrisms un atpūta

 Novada vēsture Fotogalerijas Sludinājumi

 e-pasts

 Rakstu arhīvs

 Atpakaļ pie aktualitātēm

 

 

 

 

 

 

    .

 Apskates objekti

 Viesu nami, telšu vietas Muzejs "Saieta nams" Laivu bāzes Kafejnīcas Makšķerniekiem

Sporta aktualitātes Mērsragā

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti!

 

  3. septembrī laivu bāzē „Bebri” tika dots starts Mērsraga kausa izcīņai spiningošanā 2011- 3. noslēguma posmam.

  Līdzīgi, kā pirmajos posmos sacensību dalībnieki, bija nemainīgi daudz, pavisam 23 laivu ekipāžas. Dažas no lejasgala komandām nebija ieradušās, bet visas vadošās ekipāžas bija gatavas cīņai. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī solīdās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Sacensību rīts bija ideāls copei, saulītei austot gaiss iesila pavisam vasarīgi un likās, ka rezultāti nebūs tik labi, tomēr saskaitot kopā visu sacensību dalībnieku iespēto izrādījās, ka svara ziņā trešais posms ir vissmagākais – kopā iespēti 123,61 kilogrami.

  Pirmie ar nopietnu pieteikumu uz medaļām ieradās Inguss Dukaļskis un Egīls Draudiņš– lomā 10 kilogrami asaru un 730 gramu smaga līdaka, un kā izrādījās vēlāk ar to pietika otrajai vietai. Arī trešās vietas ieguvējiem mūsu Pāvelam Sibiļevam un Oskaram Daugulim lomā 10 kilogrami asaru un viena līdaka(0,690kg), bet visus pārspēj atkal mūsējie - Edgars Stiķis un Dzintars Stacēvičs – 9 kilogrami asaru un dažas skaistas līdakas, kas dod kopējo svaru 14,310 kilogramus un zeltu trešajā posmā. Jāsaka, ja Edgars un Dzintars nebūtu izlaiduši pirmo posmu daudziem līderiem būtu nopietni konkurenti – šoreiz ar divu posmu rezultātiem kopvērtējumā jāsamierinās ar desmito vietu. Skaistāko zivtiņu trešajā posmā krastā izved, sacensību kopvērtējuma uzvarētājs Romualds, viņš iespējis savaldīt gandrīz piecus kilogramus smagu līdaku, tomēr pārējais loms un pārinieka Mārtiņa iespētais šo ekipāžu trešajā posmā ierindo tikai septītajā vietā, bet kā izrādījās vēlāk tieši ar to ir gana lai izcīnītu Mērsraga kausu, viena vieta zemāk un....

  Saskaitot punktus sacensību kopvērtējumā pēc visiem posmiem izveidojās interesanta situācija vairākas vadošās ekipāžas sacensības bija noslēgušas ar vienādu punktu skaitu un nācās rēķināt noķerto zivju kopējo svaru visos posmos. Pēc ilgas un saspringtas rēķināšanas noskaidrojās, ka kausa ieguvēji otro gadu pēc kārtas ar 12 punktiem un 37,010 kilogramiem zivju ir Romalds Ribuzuls un Mārtiņš Reks , otrajā vietā arī ar 12 punktiem, bet kopējo svaru 26,460 kg mūsu Pāvels Sibiļevs un Oskars Daugulis, trešie ar 18 punktiem Elmārs Andersons un Visvaldis Krūmiņš, ceturtā vietā ar 21 punktu un svaru 20,790 Inese un Māris Jansoni, piektie atkal ar 21 punktu (20,290)Māris Bumburs un Guntis Riekstiņš, bet sestajā vietā ar 24 punktiem Viktors Sibiļevs un Ināra Koha.

 

 Cīņa Mērsraga kausā ir noslēgsies un kausa ieguvēji noskaidroti, priekšā cīņa Latvijas čempionātā spiningošanas divcīņā kas notiks 17. septembrī – starts no laivu bāzes „Mazsaliņas”

 

  3. posma sacensību protokols.

 

 

Mērsraga novada sporta organizators Ivars Indruškevičs.

26455993

e-pasts: ivars.indruskevics@mersrags.lv

05.09.2011

 

 

 

MĒRSRAGA NOVADA PAŠVALDĪBA, 2011

Izstrādātājs un uzturētājs VV